Sahin: Kersti Kaljulaidi jätkamine oleks odavaim lahendus

06.06.2021 23:15
Nelli Teataja Foto: A. Pärtel
Kommentaarid
14
Foto:

Kui seltskonnas, olgu saunas või salongis, mainib keegi president Kersti Kaljulaidi, tekitab see tavaliselt kohe vaidlusi. Kellele meeldib praegune president väga, kes hakkab hoogsalt tõestama, kui kahjulik ta Eestile on.

Riigi raha lugejate lähikonnast kostub aga sahistamist, et praegused riigijuhid teavad väga täpselt, et Kaljulaid on lisaks kasulikule välispoliitilisele vaatele ka säästlikuim võimalus presidendi ameti rahastamiseks.
Nimelt tuleb ametist lahkuvat presidenti tema eluajal ülal pidada, samuti maksta „pensionit” tema abikaasale. Mäletatavasti tegi president Toomas Hendrik Ilves Eestile kavala ninanipsu, kui viimasel ametiaastal uue kaasa altari ette viis – kohe tekkis Ieva Ilvesele eluaegne toetusraha Eesti Vabariigilt.
Kaljulaidi esinduskulud püsivad kontrolli all ning riik ei rahasta tema kinnistuid ega muid investeeringuid. Riigile oleks kõige säästlikum, kui ta jätkaks veel ühe ametiaja.Vaadatud 1108 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Aga tema ei ole ju eesti rahva president

ta ju euroopas ju kaebas ekre peale ja ütles,et ta vihkab neid.Aga paraku enamus eestlasi on siiski eestimeelsed ja neil pole suurt valikut valimistel peale ekre.Ehk et kui president kitub suure osa oma rahva peale ja on oma rahvast nii shokeeritud,et väljendab avalikukult et ta vihkab neid???

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi