Sahin: Tea Varrak – vihkamine ja respekt Haridusministeeriumis

13.09.2020 22:15
Nelli Teataja Foto: A. Pärtel
Kommentaarid
4
Foto:

Nellile on sahistatud, et ehkki Haridus- ja Teadusministeeriumis hingati korraks kergendatult, kui kantsler Tea Varraku ametiaeg 2018. aastal kiirkorras lõppes, tuntakse temast seal ka senimaani puudust.

Nõudlik ning küllalt terava ütlemisega Varrak olla toonaste juttude kohaselt tekitanud halva tööõhkkonna ning frustreerinud oma kolleege. Tõsi, too tegus daam ise on öelnud, et kõige nõudlikum on ta ise­enda suhtes, seejärel aga muidugi ka kaas­töötajate ja alluvate teemal.
Nüüd on haridusministeeriumist saanud üks kummalisema kommunikatsiooniga valitsus­asutusi. Ilmselgelt jääb pressiosakonnast väheks, sest kui info, mida edastada, on vastuoluline, ei saa ka tahta, et sellest vormuks üheselt mõistetav teave avalikkuse jaoks.
See avalikkus aga, kes ministeeriumilt selgeid suuniseid ootab, on väga suur – kõrgkoolidest lasteaedadeni ning saadav info puudutab nende asutustega seotuid tippjuhist kõige väiksema jütsi ja tema ­vanemateni.
Kummaliste momentidena võib välja tuua ministeeriumi vastuolulisi sõnumeid kooli­aasta lõpu ja alguse kohta, koolidele esitatavaid nõudeid ja soovitusi seoses viirus­ohuga, ebaselgust laste testimise ­vajalikkuse suhtes ja paljut muud.
Ime siis, kui ministeeriumis nii mõnigi konkreetsema loomuga ametnik ekskantslerist puudust tunneb!Vaadatud 1300 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Lucifer

Teate te haritlased keelake ära see vusserdav saade nagu kodu tunne küsige palju nad on teinud puhtaks vassimistega raha kotte küsige kus Moskvas söidab ringi kellegi kaartidega kadunud saate juht kuidas rünnatakse mängitakse tädisid tehakse inimesi lolliks elude ehitus peaks olema riigi rindkonna mure mitte tuhmide tähtede nii-öelda keerutamine tehke parem küsitlev saade järelkajast orjadest -ministeerium.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi