Sahin: Valitsus kaotas ära 39 miljonit eurot

10.11.2019 23:25
Nelli Teataja
Kommentaarid
6
Foto:

Nädalalõpul peetaval tööstusmessil Instrutec saab tutvuda nii Eesti kui ka teiste riikide huvitavate tööstusettevõtetega.

Aga siin-seal kuluaarides oli liikumas ka huvitavat poliitilist klatši, kus küsimusi on tunduvalt rohkem kui vastuseid. Nimelt on Eesti tööstusettevõtjad ootamatult ilma jäänud eelmise valitsuse lubatud toetusest, mida oli tervelt 39 miljonit. Et töötleva tööstuse ettevõtetele ressursitõhususe meetmest toetust saada, tuli seda soovival ettevõttel enne omajagu panustada – toetusele kandideerimiseks oli näiteks vajalik läbida eraldi audit ning seda ettevõtte enda kulul.
Ettevõtted, kes taotlesid ja auditeerisid, leidsid end aga valitsuse vahetumise nimel lõhkise küna eest – meedet ega selleks mõeldud raha korraga enam pole!
Veel kummalisem, kui meetme ja raha kadumine on aga asjaolu, et valitsus ei võta selle eest vastutust – keegi justkui poleks midagi kuulnud ega tea midagi. Töösturite jutt 39 miljonist eurost, mis ootamatult kadus, veereb ministeeriumite vahel nagu kuum kartul, mida ükski valitsusliige näppida ei taha, konkreetse seisukoha esitamisest või vastutuse võtmisest rääkimata.Vaadatud 1559 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Tom

Nelli on nagu dölfi,ilma valitsuse kallal irisemiseta ei saa.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi