Sahin: Yana Toom surub Ratast nurka

05.02.2017 19:25
Nelli Teataja
Kommentaarid
8
Foto:

Ei möödu nädalatki, ilma et Nellini ei jõuaks uusi kuuldusi Keskerakonda lõhestavatest vastasseisudest.

Et kõige sügavam lõhe jookseb n-ö põlissavisaarlaste ja nende vastaste vahelt, pole enam mingi uudis. Nii nagu seegi, et algselt Savissare kukutamisel ühtse löögirusikana tegutsenud rühmitus RSR ehk Ratas-Simson-Reps pole enam kaugeltki nii üksmeelne. Põhjuseks olevat ennekõike kahe daami pretensioonikus mängida esimest viiulit pehme iseloomuga Ratase kõrval. Või siis parem juba tema asemel.
Kahjuks on aga Jüri Ratasel vaja riigitüüri hoidmise ja oma leeri taltsutamise kõrval tulla toime veel ühe võitlusliku amat­sooniga. Ja sel on nii ähvardav nimi nagu Yana Toom.
Kui tähelepanelikud vaatlejad registreerisid eelmisel nädalal peetud Keskerakonna volikogu ajal Jaanus Karilaidi liikumise, siis jäi see märkamata Yana Toomi puhul. Karilaid suundus demonstratiivselt oma autosse juba kogunemise algusjärgus, aga Toom tõusis ja lahkus saalist otse Ratase programmkõne ajal. Mida muud kui oma jõupositsiooni ta sellega näitas, leidsid pealtnägijad.
Toom on juba korduvalt saatnud avalikke ja varjatud signaale, et lähemal ajal jagamisele minevate ametikohtade hulgast oleks tema kaliibriga tegelasele ainsana vastuvõetav Tallinna linnapea koht. Ka Toomi ema Margarita Tshernogorova teeb kõva kihutustööd, et kindlustada tütrele meeri ametipost ja koos sellega hüppeliselt tõsta enda ja rahvuskaaslaste staatust.
Toomi selja taga seisavad ka teised solvatud erakonnakaaslased savisaarlaste leerist ja nende tuhanded venekeelsed valijad, kes vaid ootavad, et Toom ja Savisaar oma nimekirjaga valimistele läheks. Siis oleks aga Ratasel selg täiesti vastu seina.Vaadatud 2443 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
wabariiklane

http://uueduudised.ee/video/mis-toimub/video-torvikurongkaik-2017-kus-ja-millal/ Tõrvikurongkäik toimub tänavu 24. veebruar kell 19, saades alguse Vabaduse väljakult. Kogunemine algab kell 18.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi