Sotsid rehkendasid end lõksust välja

20.06.2021 15:25
Nelli Teataja Foto: Delfi
Kommentaarid
6
Foto:

Kaja Kallase umbusaldamine oli sel nädalal üsna pingeline. Ekre ja Isamaa olid valmis maha tegema kõike, mida uus valitsus on teinud või tegemata jätnud, muuhulgas süüdistama Kaja Kallast ka otsustes, mis valitsus võttis vastu siis, kui Kaja Kallas veel ise opositsioonis oli ning nende vastu umbusaldusi korraldas.

Sotsidele seevastu ei meeldinud valitsuse kärpekava, eriti selle see osa, mis puudutas huvihariduse rahastamise vähendamist. Lõppeks on tegu ühe sotside endi olulise algatusega!
Siiski ei tahtnud sotsiaaldemokraadid konservatiivsema tiivaga ühte paati ronida ning kaalusid täiesti iseseisva umbusaldusavalduse esitamist.
Sahistajate sõnul loobuti sellest siiski suhteliselt viimasel hetkel. Nimelt oli kuulda, et konservatiivse rahva mängulisem ja küünilisem osa kaalub liitumist sotside umbusaldusavaldusega – ja niikui niuhti oleks umbusaldus tulnud silmatorkavalt laiapõhjalisem. Kasu poleks sellest olnud aga ei sotsidele ega ka mitte huviharidusele.
Kaja Kallasele esitatud umbusalusavaldusele andsid oma allkirja kõik 19 Ekre saadikut ja 11 Isamaa fraktsiooni liiget. Ainsana ei andnud Isamaa liikmetest oma allkirja Viktoria Ladõnskaja-Kubits.Vaadatud 843 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

Kapipeded unistavad ikka ilusatest meestest. Kui keegi enam nii ilus ei ole, siis kiputakse neid agaralt mõnitama.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi