Suhteekspert Imbi Käbi: kuldne vihm tegi mu ülemusega imesid

10.09.2023 23:00
Imbi Käbi
Kommentaarid
13
Foto:

Suvepäevad on alati iga ettevõtte kõige oodatumad sündmused. Saame kokku, lõbutseme ja lõdvestume. Meie rahvusvahelise haardega suurkorporatsioonis oli sel korral suvepäevade teemaks “Kuldne Hollywood”. Üritus tõotas tulla eriti glamuurne ja meeleolukas.

Mina, Imbi Käbi, kes ma veedan suvepäevadel tavaliselt aega turskete SPA-massööride seltskonnas, otsustasin sel korral astuda välja oma mugavustsoonist ja nautida üritust täiel tuharal. Poisid tõid mulle ühe mojito teise järel. Miks mitte, eks ole - vaatame, mis saab, sest maksma ju ei pea. Vetsujärjekorras kibeledes märkasin Deividit. Deivid on meie osakonna juht. Ta tuli mulle otse peale.
Kaine peaga on Deivid kohutavalt kiuslik ja omakasupüüdlik inimene, täis peaga aga lihtsalt üks nõmetsev rikaste vanemate laps. Nüüd aga oli ta purjus kui ka “koksis” ning ääretult lahke, mõnus ja avameelne. Deivid kutsus mu oma numbrituppa, heitis rõdule pikali ja palus, et ma talle pähe laseksin.
Kas kujutate ette, et mina Imbi, kes ma olen teinud kõike, aga pole teinud seda, laseksin sellisel asjal mitte juhtuda? Kaks korda polnud vaja küsida. Toetusin aknalauale ja lasin need mojitod auga lendu. Usu, see moblavideo, mis ma tegin, on Oscarit väärt!
Nüüd, mõned nädala hiljem, küsivad kõik meie ettevõtte beibed, et Imbi, mida sa küll Deividiga seal numbritoas tegid. Ta on nii malbe ja naeratav aga mina pilgutan lihtsalt silma ja ütlen, et tšikid, sel aastal meie osakond jõulupreemiast juba ilma ei jää.
Oh, jah, kas teile ei tundu, et suvepäevadel on alati õhus sellist mõnusat salapära. Kunagi ei tea, what´s next. Loodan, et see öö oli tõeline investeering kogu kollektiivi vaimsesse tervisesse.

Suudeldes
Imbi Käbi

Mis on “kuldne vihm”?
“Kuldne vihm” (ingl k “Golden Shower”) viitab tegevusele, mis hõlmab endas seksuaalse rahulduse eesmärgil kellegi peale urineerimist.
Termin kogus kurikuulsust 2017. aasta alguses, kui avalikuks tuli toimik, mille koostas endine Briti luureohvitser Christopher Steele. Toimikus väideti, et toonane president Donald Trump oli 2013. aastal Venemaa-visiidi ajal nimetatud akti toime pannud.
Neid väiteid pole otseselt kunagi tõestatud ja president Trump eitas neid ägedalt. Toimiku usaldusväärsus on endiselt aruteluobjekt ja see on olnud tulise diskussiooni osa, puudutades Trumpi presidendiks olemist ja seeläbi Venemaa sekkumist USA poliitikasse.

Vaadatud 7637 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Minu ülemus

on vihmatagi üks suur ilmaime, aitähh, temale.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi