Täiskasvanute spaa on tulvil vallatuid ettepanekuid ning kuuma seksi

04.02.2024 13:15
Kristine Kaasonen Illustreeriv pilt
Kommentaarid
21
Foto:

Lubasin endale kerge nädalavahetuse lõõ­gastuse 18+ spaas ning on, mida meenutada. Mine üksi või paarina – kuumad elamused ­leiavad su ise üles!

Ootasin seda nädalavahetust väga, sest lõõgastus oli broneeritud juba ammu. Plaan korralikult paigas, sättisin ennast hommikul toas paika ja lendasin kohe veekeskusesse.
Ma lihtsalt armastan vett ja seda romantilist veekeskuse miljööd. Meeleolu oli absoluutselt olemas, mitte ühtegi peret lastega mind segamas, šampanja oli ette tellitud. Milline mõnu – vesi võttis mind igalt poolt, teraapiakalad koorisid nahka ning šampanja virgutas vaimu ja keha korraga. Kõik oli lihtsalt suurepärane. Pärast neljatunnist virgutust ja erinevaid protseduure hakkasin aga süüvima keskkonda, kuhu ma siis ennast olin esmakordselt paigutanud.
Krõbeda hinna ja lastekeelu pärast oli keskmine külastaja varajases kolmekümnendas. Enamuses paarikesed, aga ka näiteks mingi spordipoiste seltskond, üks tüdrukute seltskond ja siis ilmselt ka mingi töökollektiiv, kes arvas, et vaikses kaminaga saunas on ilgelt hea finantsosakonna möödalaskmisi kõvahäälselt ja nimeliselt kommenteerida. Seltskonnad mind eriti ei huvitanud, küll aga jäid silma eriti kaks paarikest. Nendest siis lähemalt.

Seksikas mimmu võrgutab loidu vanameest
Esimene paar, nimetagem neid siis hr Hefner ja tema üks paljudest mängutüdrukutest, andsid ikka korralikult minna. Oli näha, et baarikrediit mehe randmel oli piiramatu ja mängimiseks tüdrukule on piisavalt. Kusjuures mees ise väga ei timminud, mimmule aga tilgutati Dom Perignoni korralikult.
Tõsi, mängukaaslanna on pärit Playboy esikaanelt ja esindab ilusti novembrikuu kalendritüdrukut: pikad mustavärvi juuksed, peenike piht ja minu üllatuseks isegi maitsekas veekostüüm. Vanuselt ca kahekümnendate keskel ja päris korraliku rinnapartiiga boonuseks. Hefner ise oli aga omas mahlas: äravajunud rinnalihasega, olematu rühiga ja korraliku juba moes halli juuksevärviga.
Miski aga selles pildis oli tohutult valesti. Mängutüdruk uhas hoogsalt tööd, taadile tehti eest ja tagant valimatult sületantsu, hõõruti vesi nende vahel 100 kraadini, aga taat oli kuidagi eriti-eriti loid. Kui jätta vahele väga silmatorkav vanusevahe, siis tegelikult oli mängutüdruk mehest ikka ülihuvitatud ja ei tundunud, et tegemist oleks olnud teeseldud huviga. Mingid üksikud ebamäärased kallistused ja mõni musi taadi poolt sellise pingutuse eest mängutüdrukule on ikka mega vähe. Samas ei ekselnud taadi pilk ka mööda ruumi, kuid kindlasti mitte ei olnud see naelutatud oma mängutüdrukule. Kui mõlemal oleks olnud sõrmus, siis oleks samas olukorras tegemist olnud täiesti tavalise keskmise abielupaariga ja mitte keegi ei oleks neist väljagi teinud. Kokkuvõttes – ilmselt finantsi oli rohkem panustatud randmel olevale baarikrediidile ja kokku hoitud Viagra toimeainelt.

Hea, et mõni mees murrab...
Oma tähelepanekute kogumise saatel samal ajal olin ära saatnud ühe nokastunud spordipoisi, kes arvas, et ta tegelt ka unustas eile minu tuppa oma pintsaku ja tahtis täpsustada mu toa numbrit, et sellele kohe/ hiljem järele tulla, täpselt nii nagu mulle sobiks. Üle pika aja kasutasin oma signatuurlauset: „Mine perse!“ ja tellisin uue šampanja, sest tundsin, et tuleb väga hea õhtu jälgides keskkonda ja arvestades asjaolu, et peale tere teenindajale oli perse saatmine minu teine lause sel päeval.
Niisiis jätkan kihisevaga ja oma teise lemmikpaariga. Vanuselt on nad üpris samaealised ehk viiekümnendates ja ilmselt on üks rekkajuht ja teine klienditeenindaja Selveris. Ei, tegelikult Rimis salatiletis. Jah, just seal. Ma ei saaks öelda, et naine kole on. Ta on lihtsalt oma tuuninguga meeletult mööda pannud. Tal on blondeeritud juuksed ja need on vesinikust juba nii kahjustatud, et raske on öelda, kas kahju on juustest või naisest. Ta ei ole jäme, aga ilmselt kolme lapse sünnitamine on oma jälje jätnud ja naiseilu, mida kätte võtta, on.
Siiski on tal ilmselt aastane leping joogatundidesse ja painduvuse kohta ei saa midagi öelda. Jah, me kõik nägime, kuidas ta üle ääre mullivanni pea ees vette mehe alakeha juurde sukeldus...hetkeks.
Tema veekostüüm aga püüab pilku kõikidelt külastajatelt. Brasiilia tagumendi ümber on tõmmatud ülinapid väga veniva kummiga leopardimustrilised olematud stringbikiinid, mis nii mõnegi (vee)surve saatel kipuvad kogu aeg jalast kaduma. Tema privaatsfäär ei ole enam ammu privaatne, aga ainult tema ei saa sellest aru.
Rekkajuht muidugi ainult aplodeerib sellise…etlemise peale. Ma ei hakka mainima, et blondi juuksekummil on ka rohkem tekstiili kui bikiinide ülaosal. Aga see on väikseim mure, mis proual hetkel on. Rinnal nagu eriti viga ole, hoiab püsti, aga see ei ole ka tänasel õhtul nende paari puhul ainuke, mis konstantselt püsti püsib.  
Rekkamees on aga tõsiselt hoos ja hr Hefnerile tehakse silmad korralikult ette. Ikkagi kaks aastat noorem ju. Ilmselt tema naine nende viie lapsega kusagil Kohilas ei teagi, et mees on komandeeringust päev varem Eestisse tagasi jõudnud ja möllab oma silmarõõmuga spaas. See mees ennast tagasi ei hoia ja nii imelik kui see ka ei ole, siis blondi murtakse igas spaa nurgas korralikult. Eriti küsitav on aga see, miks kurat peab ta telefoniga blondi perset erinevate nurkade alt pildistama? Trofeesaak järgmiseks komandeeringuks? Tänan siiralt jumalat, et vähemasti mõni mees murrab, st jääb oma liistude juurde vanuse konteksti arvestades.

Kes keda pani?
Mina üritan samal ajal ühele soomlasele seletada, et ma tegelikult ka ei joo õlut ja et palun ärgu mulle rohkem saatku, aga soomlane on täiesti kivis ja minu jaoks kadunud ja ühtäkki me räägime kolmes erinevas keeles korraga. Loobun ja kobin viimast korda hamam sauna, sest protseduurid on minule selleks korraks läbi.
Saunas seiklused jätkuvad. Ees ootab minu lemmik-tatikate-spordiseltskond. Sätin ennast oma lapse, numbrilt teise šampanjaga paika ja palun jumalat, et nad minu juurde ei tuleks. Mööda läheb umbes kümme minutit ja Audentese korvpallurite jutuvadin teemal, kes keda eile pani, muutub aina valjemaks ja detailsemaks. Paratamatult lasen isegi ühe muige üle sauna sest – kammoon! – värske kahekümnene praalib valjult sellega, kuidas tema kolmas korda öö jooksul oli kordades suurema mahuga kui esimene, sest ta alguses ei saanud ennast lihtsalt korralikult asendisse, kuna tüdrukul oli palju kiirem stardipauk.
Tunnustavalt naeravad kõik ja patsutavad „tõsisele rautajale“ kätega õlale. Mina muigan veel suuremalt, sest tegelikult ei saanud neist eile ilmselt mitte keegi naist.
Alles nüüd märkan, et “minu pintsaku sõber“ on seltskonnast kadunud või õigemini puudu. Ilmselt leidis pintsaku.

Hefneri huvi kaldub minu suunas
Möödub veel vast kümme minutit ja teenindaja viib minu kummuli lapse minema ja sauna astub hr Hefner. Üllatuseks täitsa üksinda, ta vist on ka oma lapse magama saatnud. Spordipoisid vakatavad paugust ja maad saunas võtab lõpuks õnnis vaikus. Spordipoisid tiksuvad vaikselt ja kiiresti üksteise järel minema ning ma jään Hefneriga kahekesi. Palun jumalat, et spordipoisid tagasi ei tuleks, aga meestemaa reeglid on mõne koha peal ilmselt sõnadetagi selged. Ma tean une pealt, mis juhtuma hakkab, aga ma katsun edasist ignoreerida. Mõtted kurat on hetkel kiiremad ja tihkemad kui mõnel stressirohkel tööpäeval, aga varuplaan on olemas, mine perse peaks ka Hefneri puhul toimima.
Hefner: „Kuidas te koju saate?“ küsimus on nii imelik ja tabab mind nii äkki, et minu klassikaline perse saatmine oleks vist kohatu. „Eem.. mu auto on parklas.“ Õnneks sauna tuleb veel inimesi ja me ei ole enam kahekesi. Kuni senimaani vältisin ma silmsidet, aga kuna inimesi tuli juurde, siis olen ma sunnitud ennast liigutama ja näen, et Hefner polegi nii vana kui algselt basseinis eemalt paistis. Jah, aga mitte ka oluliselt noorem.
Imelikul kombel on rüht paranenud ja ilmselt keha osas olin ma ennem miskipärast kriitilisem. Vist. Vaatan teda natukene uuesti ja klik-klik, ma tean teda. Jah, ma olen temaga raudselt kokku puutunud vähemalt kolmel korral tööalaselt. Jah, see on kindlasti tema ja ma ei aja midagi segamini.

Minus tekib võistluskirg
Mul tekib spordipoistele sarnaselt võistluskirg ning mind huvitab, kas tema mind ka ära tunneb. Selleks peaks aga ootama üleliigsete kadumist ja palun jumalat, et see kiiresti juhtuks. Siiski käib peast läbi mõte, et kui mina nüüd uuesti vestlust alustan, siis olen ka ilmselgelt märku andnud oma huvist tema vastu. Peas kerkib jõudsalt juba uus plaan. Sätin ennast paremasse poosi ja lahkuvad ka segajad. Natukene vaikust, aga Hefner on murdunud ja teie asendus lihtsalt sinaga: „Kas sa elad Tallinnas?“
„Jah! Vabandust, aga kuhu see vestlus nüüd jõudma peaks?“
„Aa… ei, ma siin mõtlesin, et hakkan varsti minema, et pakuks küüti.“
„Kas te tihti veate lampi noori tüdrukuid omal algatusel…koju..?!“
No nii me seal siis natukene tutvust sobitasime ja mehele omaselt, tegi ta korralikku eeluurimistööd. Aga näiteks selle kohta, kus ja kellena ta töötab, minule valetas. Ilmselt valetas veel paljude muude asjade kohta, aga see selleks, oma nime kohta siiski mitte. Minu õnneks ta mind ära ei tundnud, selles ei olnud kahtlustki. Paraku sai valedevõrgustik selleks õhtuks liiga suureks ning ma läksin temast viisakalt lahku. Küll aga kas siis valega või ilma, aga mängutüdruku kohta sain ma küll valgustatud.
Nüüd ma siin siis istun ja mõtlen, et minu spaa virgutatus on absoluutselt igati kordaläinud ja ma pean seda üpris varsti uuesti kordama. Hotellituppa tulles märkasin, et spordipoisid on enestele haaranud alt tuttava tüdrukute seltskonna ning minu pintsakupoiss leidiski oma pintsaku, kellega nüüd ennastunustavalt administraatorilaua najal meenutatakse, kuidas see pintsak ikkagi kaduma läks.
Hirmuvärina saatel aga näen, et minust kolm tuba eemalt väljuvad blond ja rekkamees, kes ilmselt lähevad öisele randevuule. Toas panen laadima telefoni ja kõrvaklapid, sest ilmselt ei tule vaikne öö.
Veel enne magamajäämist võttis siiski ka soomlane mind kuulda ja saatis mulle teenindajaga tuppa viimase šampanja, siiski ilma temata. Täiesti tavaline nädalavahetus 18+ spaas.

Vaadatud 9417 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Kaabu

Raulil tagauks on irvakil

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi