Tervenda end ise lähtudes Universumi põhiseadustest

19.03.2020 11:00
Kairit Rebane
Kommentaarid
0
Foto:

Müstilised Lood ajakirja lugeja tõenäoliselt teab, et praegune ajastu on äärmiselt soodne vaimse teekonna arendamiseks.

Käes on aeg, kui meie päralt on rohkelt vaimset juhatust, et kiirendatult, läbi vaimsete tasandite õppetundide omandamise, edasi liikuda ülestõusmise poole. Seetõttu on paljud hinged avaldanud soovi just nüüd inkarneeruda, et tasuda oma karmavõlad ning omandada kõik veel omandamata õppetunnid.

Enne kui loed, teeme testi!
Meenuta, kes on sulle olnud inimene, keda oled pidanud omale mingis osas eeskujuks. Leia pastakas ja paber ning pane kirja tema iseloomuomadused või teod, mille pärast sa temast oled lugu pidama hakanud. Seejärel loe edasi, kuni selgub midagi sinu kohta.

Miks küll hakkab vahel raske?
Sinagi oled üks neist hingedest, kes saabus maisesse koolimajja, et lahendada õppetükke, mille edukas sooritus viib sind järgmise tasandi klassiruumi. Vahel aga tekib tunne, et ülesande püstituse osas peab tegemist olema veaga. Õiget lahendust pole võimalik leida. Meie teele on seatud niivõrd erinevaid õppetunde – oma emotsioonidega toimetuleku, nii raha kui armastuse jagamise ja vastuvõtmise osas, füüsilise keha eest hoolitsemise ning ka seksuaalsusega seotud kogemuste poolest. Iga päev langetame otsuseid, mis mõjutavad homset. Millegipärast satume seisu, kui hakkame kahtlema kõikides varasemates otsustes. Kas me oleme eluteeristmikel liiga tihti valesse suunda keeranud? Kui tunned, et oled raskesse situatsiooni sattunud, siis tea, et see olukord võib olla sulle hüppelauaks, et saaksid elus edasi liikuda hoopis uutele tasanditele. Midagi on tarvis üle korrata, muuta, juurde õppida. Universum reageerib ja inimene saab tagasi kõik, mida on millessegi endast andnud. Igasugune väärtuslik tasu nõuab kannatlikku ja järjekindlat pühendumist oma siinviibitud aja tööle ja tegevusele. Leigelt antud panus ei anna mingil hetkel edasiminekuks rohelist tuld. Enne kõrvalist abi otsima hakates on võimalik aga end ise aidata mõistes, ja meelde tuletades, kuidas toimivad Universumi põhiseadused.Õnnestumine, õnnetunne ja vaimne teadlikkus
USA psühhiaater ja vaimne õpetaja Dr. David R. Hawkins on oma 20 aasta pikkuste uurimuste ja testide väljatöötamise tulemuste osas jõudnud järeldustele, et erinev teadlikkuse tase mõjutab inimese positsiooni elus. Tema õpetuse järgi on vaimne kasv kõige sügavam vahend kannatuse leevendamiseks selles maailmas. Kõige madalamal kohal on häbiemotsioon tema testiskaalal (30), mis on seotud alanduse ja õnnetu olemisega. Kõige kõrgem selle skaala järgi on õnnetunne (700-1000), mis sümboliseerib valgustumist ja Buddha, Jeesus Kristus ja Krishna vastasid just sellele vibratsioonile. Keskmise inimese vibratsioon planeedil maa on ca 207. Dr. Hawkinsi järgi on suuteline inimene oma jõudu kasutama alles siis, kui tema vibratsioon on rohkem kui 200 ja neid, kes jäävad alla selle ei juhi mitte nende enda jõud, vaid see tunne, mille vibratsioonile nad vastavad.

Alustagem Universumi ­põhiseaduste järgimisega
Universumi suurimaks toetavaks seaduseks on see, et kõik on pidevas muutuses. Tähendab, et kõik raskused ja ebameeldivused ei ole püsivad ja järelikult on oma tahtega võimalik muuta nad meeldivateks ja kasulikeks. Universumi seaduseid on jagatud vastavalt hinge teadvusetasemele erinevateks etappideks, alustades põhiseadustest lõpetades kõrgema sageduste seadustega. Isegi kui olete kunagi neid seaduseid oma õnnelikuma maapealse elu toimimiseks kasutanud, ei tee paha nad uuesti endale meelde tuletada. Ja neid teadlikult uuesti järgima hakata.
Universum korrastab end alati ümber, et pakkuda sulle tegelikkust, mis vastab sinu uskumustele. Seega iga mõte, iga tegu peaks olema justnimelt seesugune, mida soovime oma elus kogeda. Meie hing on olemuse kõrgem väljendus, mis sisaldab kõiki kogemusi, mida oleme omandanud oma eelnevatel rännakutel erinevatel tasanditel. Saabusime siia vaimselt täiustuma, ning seega areng on jätkumas.

Sisemise ja välimise seadus
Kogu ümbrus on meie mõtete ja energiaga laetud. Iga kord kui mõtled millelegi rahulolematusega, ladestub sinna energia, mis seob meid aina enam selle objektiga. Sisemine pinge ja pahameel tõmbab üksnes rohkem probleeme ligi. Kui lükkad edasi otsuste vastuvõtmisi siis tea, et kõik, mis on sees peegeldub visualiseerub ka välises. Kui oled enesekriitiline, kahtled oma väärtuses, siis tõmbad ligi inimesi, kes soovivad sulle sama teada anda läbi alanduse või üleoleku. Tundes end turvaliselt, korrastatuna, õnneliku ja armastatuna, avaldub sinu seesmine terviklikkus ka välises elus. On lihtne ära tunda seespidiselt katkist inimest selle põhjal, kui korrektne on ta välimus, auto, millega liigub, tema kodu jne. Sisemiste energia korrastamist saab alustada välimiste objektide korrastamisega. Parandades või vabanedes oma katkistest asjadest, luues korda, puhtust oma ümbruses, saab ka sisemine maailm tervendava laengu.
*Korrasta ja puhasta oma väline maailm – kodu, auto, riietus, soeng jt.
*Võta vastu otsuseid, kuidas saad asju muuta.

Jätkub ajakirjas...

Vaadatud 240 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi