Toredaid võimalusi lõbusa virtuaalse sünnipäeva korraldamiseks sotsiaalse distantseerituse olukorras

20.05.2020 15:25
Kommentaarid
0
Foto:

Sünnipäevapeod on alati erilised. Need ei märgi mitte ainult järjekordse teguderohke aastaringi täitumist, vaid on ka suurepäraseks võimaluseks kohtuda sõprade ja sugulastega, nautimaks pidulikke hõrgutisi või peeneid kokteile mõnes kenasti kaunistatud paigas — just nii nagu süda soovib.

 

Loomulikult on käesoleval aastal kõik hoopis teisiti. Praeguses kohustusliku sotsiaalse distantseerituse olukorras ei ole võimalik pidada ühtegi väiksemat ega suuremat koosviibimist, mistõttu paljudel kevadistel sünnipäevalastel — samuti nende sugulastel, kaaslastel ja sõpradel — ei jää üle muud, kui korraldada virtuaalne sünnipäevapidu oma kodus.

 

Olgugi, et kauaoodatud sünnipäev ei pruugi tänavu kujuneda päris selliseks nagu oleksid soovinud, ei ole siiski põhjust sünnipäevapidu ära jätta. Kui sinul või mõnel su sõpradest on tulemas sünnipäev, proovi mõnda neist virtuaalse sünnipäevapeo ideedest, mis on täiesti teostatavad, ilma et peaksid kellegagi otseselt kokku puutuma. Selleks, et sünnipäevalaps võiks end sel erilisel päeval armastatu ja meelespeetuna tunda, leidub mitmeid erinevaid võimalusi, alates kulleriga šampanja saatmisest virtuaalse videovestluspeo korraldamiseni. Ja kui see pandeemia viimaks läbi saab — ja läbi saab see niikuinii — on sul igati põhjust maha pidada aegade suurim ja vägevaim sünnipäevapidu.

 

1. Saada kaart.

Sünnipäevakaardi saatmine on üks lihtsamaid viise hoolivust ja armastust näidata. Kui elad sõbrale piisavalt lähedal, võid ise kaardi tema postkasti toimetada (ikkagi kontaktivaba!).

 

2. Pea Zoomis virtuaalne sünnipäevapidu.

Korralda Zoomis kokkusaamine ja kutsu kõik sõbrad virtuaalsele peole. Tänu Zoomi laitmatule videokvaliteedile on võimalik kõiki kohaletulnuid näost-näkku tervitada. Kas tahad korraldada midagi tõeliselt meeldejäävat? Palu sünnipäevalapsel teistest kohalolijatest pisut hiljem sisse logida ja laula hetk pärast seda koos teiste kutsututega "Õnne soovime sul".

 

3. Kirjuta sünnipäevalapsele laul.

Kui juhtud olema musikaalselt andekas, kirjuta sõbrale sünnipäevalaul ja esita see videovestluse kaudu. Ära muretse selle pärast, et mõni noot võib valesti minna — on ju mõte see, mis loeb. Kui teie sõpruskonnas on mitmeid andekaid inimesi, võite videovestluses ühineda ja sünnipäevalapsele loomingulise etteaste korraldada. Selleks võib olla nii laul, luuletus, kõne, tants või kunstiteos.

 

4. Sõida sünnipäevalapse maja juurest mööda ja korralda väike etendus.

Sotsiaalse distantseerituse olukord ei tähenda seda, et sa ei tohiks kellegi kodu lähedale minna. Kaunista oma auto õhupallide ja plakatitega ning sõida sõbra maja juurest mööda. Anna talle märku, et ta aknast välja vaataks või uksele tuleks ja laula "Õnne soovime sul".

 

5. Korralda grupitreening — omaenda kodus.

Kui soovid oma sünnipäeval õdusa napsitamise asemel aktiivselt aega veeta, siis kutsu sõbrad kokku ühisele treeningule. Seoses koroonaviiruse puhanguga pakuvad kümned joogastuudiod, spordikeskused ja treenerid otseülekandena toimuvaid tasuta virtuaaltreeninguid. Logige end samaaegselt sisse ühele ja samale virtuaalset treeningut pakkuvale veebilehele ning kogunege pärast korralikku trennitegemist Zoomis, et üheskoos mõnusat söömaaega pidada. Kes soovib hilist hommikueinet?

6. Ole glamuurne.

See, et pead sünnipäeva koduseinte vahel, ei tähenda veel, et peaksid seda tegema pidžaama väel või hommikumantlis! Mõtle välja stiilipeo teema ja palu sõpradel end selleks puhuks viimase peal üles lüüa ning, et pidu veel täiuslikum oleks siis miks mitte dekoreerida enda ja sõprade toad õhupallide ja muude stiilsete tarvikutega. Selleks vajalikud peotarbed leiad Party inbox kodulehelt. Võid valida Hollywoodi glamuuri, rock 'n' rolli, '90-ndad või “Maskid ja mimoosid” — võimalusi on lõputult!

Vaadatud 311 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi