Urmas E. Liiv pani Araabia Ühendemiraatidesse suunduva lennuki haisema

15.03.2024 16:55
NT, illustreeriv fotokollaaž
Kommentaarid
8
Foto:

Eestlaste oskus lennumasinates reisijatena sõita on ilmselgelt alla käinud! Alles see oli kui Taavi Rõivas intsidendi korraldas ja nüüd see takkapihta!

Urmasel oli enda sõnul kaasas kingitus. „Lendasin öösel Abu Dhabisse. Seal elavad Eesti sõbrad tellisid igasugu head meie toitu. No musta leiba, juustu, suitsuvorsti, aga midagi salakavalamat ikka veel. Lendasin läbi Istanbuli,” meenutab ta.

„Abu Dhabi lennukis hakkan äkki tundma mingit kerget lõhna. Midagi väga tuttavat. Aroomid lähevad kangemaks ja nina tuvastab, et need tulevad tooli all olevast minu enda kotist. Pistan käe. Oi jaa. Ligane.. Vaakumpakendid puruks.”

„Nüüd saab lennuki tagumise otsa rahvas mitu tundi nautida, kuidas lõhnab 24. veebruaril iga õige eestlase kodu. Üks kuradi arvuti kõvaketas sai ka möksiga kokku,” lisas Liiv. Selgus, et tema kotis avanes vürtsikilude pakend. Araablased ja muu rahvas pidas kõige eestlaslikumale odöörile kenasti vastu ja lennuk maandus sihtkohas. Oleks Urmas olnud rootslane ja kaasas kurikuulus heeringas Surströmming, oleks asi lõppenud kiire hädamaandumisega.

Vaadatud 11725 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Toots

Hea, et niigi läits! Vaakumpakendis silkudel seda soolvee vedelikku palju ei ole. Pealegi kõlbasid silgud ikkagi.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi