VIDEOD: Aafrikas skandaali korraldanud vale Mr. Bean tegutseb jälle!

19.03.2024 13:25
NT
Kommentaarid
3
Foto:

Briti näitleja Rowan Atkinsoni tegelane Mr. Bean on sedavõrd populaarne sell, et maailmas on liikvel vähemalt üks teisik, skandaalne teisik!

Koomikust koopia-Beani kutsutakse tema Pakistani päritolu tõttu Pak Beaniks. Mees, sünninimega Asif Muhammad ei kiirusta sugugi täpsustama kui teda päriselt Rowan Atkinsoniks peetakse. Selle tõttu ta tõenäoliselt oma elu jooksul enam Zimbabwesse jalga ei tõsta. Just selles riigis sai ta eksituse tõttu ametliku vastuvõtu ja joovastunud fännidega kohtumise osaliseks.

Eksituse välja tulles lahvatas Zimbabwe ja Pakistani vahel sotsiaalmeedialahing, kus üks osapool kippus aafriklasi narrima ja nood pildusid tuld ja tõrva vastu. Kuuldavasti olla mõlema riigi kriketifännid sel teemal ka käsikähmlusi pidanud. Pak Bean liikus Zimbabwes politsei eskordi saatel ja tekitas lausa liiklusummikuid:

Nüüd on Pak Bean tagasi ja osaleb Türgi staarkoka Burak Özdemiri ehk CZN Burak videolõigus, kus talle pakutakse kohalikke hõrgutisi maitsta. Loodetavasti ei tõuse nüüd Türgi ja Pakistani vahelised pinged ja Burak teab, kellega tegu.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Burak Özdemir (@cznburak)

Vaadatud 1992 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jan

Tõpral oma era lennuk lendab kuhu iganes soovib... käib muutkui vahtu löömas ülemaailma.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi