„Viirusest püüavad ­paljud kasu lõigata...”

20.06.2021 15:15
Hillar Kohv
Kommentaarid
3
Foto:

Kadri Kristelle Karu on tunnetaja, kes usaldab oma sise­kaemust ka siis, kui mõistus vastu sõdib. Kahetsema pole ta seda pidanud.

Kuidas on koroona viirusega Eestis ja välisriikides? Kas rahvale valetatakse ning mängus on suured rahad?
Suured rahad on mängus igal juhul. Mida täpselt valede puhul silmas peetakse? Viirus on olemas, kuid eks sellest püüavad paljud ka kasu lõigata, see on ka selge.

Mis te arvate, kas inimese elu määrab saatus või on hoopis nii, et inimene ise määrab oma saatuse?
Me oleme siia maailma tulnud õppima teatud õppetunde ning meist endist sõltub, kui kiiresti ja rohkem või vähem valulikult need ära õpime. Mis puutub saatusesse, siis on inimesi, kes kulgevad elumere lainetel ja arvavad, et nendest ei sõltu eriti midagi. Kuid minu meelest kõige kindlam viis oma saatust ennustada on see ise kujundada. Arvan, et mul on enda saatuse kujundamine päris hästi välja tulnud.

Kas teie elus on juhtunud siiani midagi saatuslikku, et saate öelda, et see või teine asi juhtus tänu sellele, et saatus tahtis nii?
Ilmselt poja isaga saime kokku selleks, et 25 aastat tagasi saaks üks tore poisslaps sündida.

Kas teil on olnud ka mõni selline enne, et kui plaanite midagi teha ning teil tekib mingi enne, mis ütleb, et jäta see tegemata või sinna minemata. Kas olete ka vastavalt endele nii käitunud?
Minu jaoks on see enne sisetunne. Ja olen jätnud päris palju tegemata, kui sisetunne seda ei toeta ja ka vastupidi – teinud palju sellist, millele mõistus sõdib vastu, aga sisetunne toetab ning need on olnud väga head otsused. Püüangi teha enda otsuseid vastavalt hinge juhatusele.

Kui vaadata poliitikute saladusi, siis kas mõnel on ka suuri ja hirmsaid saladusi?
Elame sellises ajastus, et kõik, mis on kaetud, tuleb varem või hiljem päevavalgele. Ja poliitikud on ka inimesed.

Sel aastal on tulemas ka uued presidendivalimised. Kas Kersti Kaljulaid valitakse tagasi presidendiks? Või saab nüüd uueks Eesti presidendiks taas keegi meesterahvas?
Minu praeguste tunnetuse järgi on Kersti Kaljulaidil suur võimalus presidendina jätkata, kui ta seda ise valib. Kuid parajalt segadust valimiste ajal tuleb..

Millised on teie huvialad?
Lugemine, eneseareng, hetkel just energiate maailmas,  muusika, suhtlemine huvitavate inimestega, elu nautimine, liikumine, põnevad üritused, reisimine...

Millist muusikat te armastate kuulata ja kes on lemmikud estraadilt?
Kuulan päris palju nii Eesti kui välismaist popmuusikat, meeldib ka kaasa laulda.

Täispikka intervjuud Kadri Kristelle Karuga saab lugeda ajakirja Saatus&Saladused juuninumbrist. Praegu müügil!Vaadatud 2535 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Toivo

Vaimupuudega Kohvi järjekordne kõntsartikkel.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi