Võru meeste grupiseks kukkus haledalt läbi

10.04.2024 09:40
NT
Kommentaarid
19
Foto:

Lõuna-Eestis Võru linnas otsustas seltskond mehi grupiseksi ära proovida. Leiti ka asjaga nõus olev naine, kuid too viidi peagi minema.

Kauni järveäärse linnakese taga ehk tagumikus, nagu kohalikud ütlevad, asub Männiku. Männikul on omakorda kortermaja, mille ühes elamises käib intensiivne isasemat sorti kommuunielu. Mehed joovad seal viina ja mõtlevad siis hoolega, kuidas enda ja teiste elu huvitavamaks teha.

Esimesel päris soojal kevadisel pühapäeval pudenes meestekamp õuele ja tundis üksmeelselt, kuidas veri vemmeldab. Ikka nii nagu teistelgi siia ilma loodud elukatel kevadise jooksuaja puhul. Mehed panid pead kokku ja tõdesid, et igaüks omale naist küll ei saa, ega ei viitsiks taga ajama hakatagi. Nii nuputati välja grupiseksi mõte.

Naist mindi jahtima ühe päris suure viinapoe ette. Täpsustuse mõttes, seal müüakse ka muud kraami peale alkoholi. Mehed teadsid, et seal liigub mõnikord vallatumaid-svipsisemaid naisi ning saatsid kõige viisakama olemisega selli lantima. Ise jäädi tagasihoidlikult parklasse passima. Ei kulunudki liigselt kaua aega kui mees leidiski naise, kes kõigega nõus oli.

Paarike suundus aga tõtakalt hoopis teise parkla nurka ning kukkus kohe asjatama. Paraku pealtnägijatele polnud selline vaatepilt nauditav olnud ning kohale kutsuti poe ukse ees autoga seisnud turvamehed. Ümberkaudu kommenteerisid enese tahtmata pealtvaajateks sattunud kodanikud, et kasside ja koerte puhul on selline avalik "ratsutamine" arusaadav, sest nemad on loomad, aga inimestele kehtivad natukene teised reeglid. Isegi esimesel soojal kevadpäeval.

Turvameeste lähenedes üritas naine end olukorda vahtima jäänud jalgratturi pakiraamile poetada. Veidike joogise olemisega proua plaane läbi näinud rattur väntas aga kõigest jõust eest ära, et mitte veidratesse jamadesse sattuda. Hetk tagasi naise õrnusi nautida saanud mees hüppas ehmatunult raagus põõsast läbi ja spurtis mööda teed põhjakaare poole. 

Turvaekipaaž tegi paaritumiskohale põgusa ülevaatuse ning uuris daami käest, et kas ta soovib politseile avalduse teha, et äkki oli tegu vastu tahtmist seksimisega. Daamil polnud aga mingit soovi kargutaja peale avaldust teha, sest kõik toimus ju vabal tahtel, looduse sunnil. Naine saadeti turvameeste poolt siiski koju ära.

Parkla serva prügikastide vahele taandunud ülejäänud meesteseltskond vaatas kogu tsirkust pealt ja tõdes, et sellist asja küll grupiseksiks nimetada ei saa. Lisaks avaldati tugevat nördimust kogu vähesegi seksi endale krabada tahtnud kommuuniliikme pihta. 

Vaadatud 12042 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jan

Kiire pumpamine aja võit! PS Raul juba pumpab!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi