Astroloog Taimi Uuesoo: Roti aastal sündinutel tuleb huvitav aasta

10.01.2020 14:20
Müstilised Lood
Kommentaarid
0
Foto:

"Millised on meid uuel aastal ees ootavad sündmused, oleneb alati nii varem tehtust kui ka meie praegustest otsustest. Uued algused pole võimalikud enne, kui ülesanne täidetud. Mis just ja mil määral muutumises on, oleneb varem tehtust, eelnenud ­valikutest, aga ka olemusest,” ütleb astroloog Taimi Uuesoo, "Maalehe" menuka­ mulluse suure aastahoroskoobi koostaja. "Nii öeldakse nii mõnelegi tähemärgile, mis tähendab, et meie saatust mõjutavad eelkõige meie senised teod ja valikud, planeedid vaid viitavad võimalustele."

Paljud sündmused, millele ta toona vihjas, on nüüdseks ka teoks saanud. “Poliitilise koalitsiooni sünd oli ajaliselt paigas. See, kas minnakse samamoodi edasi või mitte, selgub uue aasta alguses,” ütleb Taimi Uuesoo. “Eesti riigi sünnikaart näitas välisteema tähtsust ja nii tõusiski arutelu Eesti maine üle välismaal, president aga käis Moskvas.”
Uuesoo kirjutas, et piirikaubandusse on vaja muutusi, ja muutused tulid – 1. juulist langes Eestis õlle, siidri ja kange alkoholi aktsiis. Tema suur aastahoroskoop nägi muutuste tegemise vajadust ning arenguid koolisüsteemis ja teaduses. Arutelud koolilõpueksamite ja teaduse napi rahastamise üle algasidki ning on ka praegu aktuaalsed.
“2020. aasta on kõige olulisem aeg muidugi kõikidele Roti aastal sündinud inimestele.” Ja kui võtta hiina astroloogia kõrval appi klassikalise astroloogia, siis tõstab ta saabuva aasta olulisust esile lisaks 1931. aasta lõpus sündinutele kuni 1935. aasta sündinute ning ajavahemikel 1939-41, 1945-46, samuti 1952. aasta lõpus ning aastatel 1959-61, 1967-69, 1973-74, 1980-82, 1990, 1993-1998, 2004-2005.
"Valdavalt on väljakutsed üldiste märkide järgi kindlasti olemas. Edukus oleneb varem tehtust ja otsustest ning tegutsemisest praegu, mitte kalendrist." Sünnikaardi ehk siis "isikliku kalendri" alusel võib muidugi olulisi aegu olla absoluutselt kõigil, seepärast rõhutavadki astroloogid isikliku sünnikaardi tundmise vajalikkust. "Jupiter "toetab" uuel aastal eriti kõiki maamärke: Sõnn, Neitsi, Kaljukits.
Saturn viitab kindlate märkide (Sõnn, Lõvi, Skorpion, Veevalaja) väljakutsetele märtsi viimasest kolmandikust juuli alguseni. Toetab Kaksikuid ja Kaalusid," kirjeldab Uuesoo.
Olukorrad, igal tähemärgil erinevad, mis said alguse juba 2018 augustist või aprillist 2019, astroloogi sõnul lõpevad või liiguvad uuele tasandile 2020. aasta jaanuaris. Mõne inimese jaoks sündmused või olukorrad, mis on "tiksumas" juba alates 2019. aasta augustist, leiavad lahenduse kas aprilli lõpuks või alles 2021. aasta jaanuaris, ütleb astroloog.Vaadatud 1256 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi