Guinea Moskva diplomaat kannab Putinitega särki: armastan teda!

29.07.2023 19:15
Kommentaarid
1
Foto:

Moskvas tegutseva Guinea saatkonna diplomaadil Lama Jaques Sevobal oli Vene-Aafrika tippkohtumisel seljas särk, kus Putineid rohkem kui kahe käe sõrmedel jaksaks üle lugeda.

Lama Jaques Sevoba rääkis kohalikule meediale, et nimetatud särk on tal olnud juba kolm aastat ja ta kannab seda väga sagedasti. Põhjus on loomulikult hingemattev armastus seltsimees Putini pihta.

Ka Peterburis toimunud tippkohtumisel kandis mees särki mitu päeva järjest. Karta võib, et kaenlaalused Putinid võisid viimastel päevadel juba tubli higipahvakut levitada. Et armastus eriti kirkalt säraks pistis Sevoba omale kupli otsa veel punatähega pilotka ehk täitorni, nagu seda omal ajal nimetati.

Putinite arvukus särgil soojendab kindlasti südant ka Volodja teisikutel, sest mõne morda võivad nad vabalt enda nimeliseks kuulutada. Usutavasti poleks Sevobal selle vastu midagi.

Mustalt mandrilt tulnud vennikese välimus polegi niivõrd eriskummaline kui võrrelda erinevate Aafrika sõjaväelastega, eriti siis kui nad riiki pööravad. Paljud on oma värvikad mundrid lasknud teha ilmselt mamma kardinatest.

Vaadatud 443 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
vanamees

Pilotka ja täitorn on erinevad peakatted. Pilotka on pilotka, ehk see mis tal peas on. Täitorn on terava tipuga, noka ja pikkade kõrvalapakatega müts, mida kanti peale 1917 aasta riigipööret. https://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?t=48447

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi