Inglikaitse Rita Kaljus õpetab raharituaali

07.03.2022 16:05
Hillar Kohv
Kommentaarid
0
Foto:

"Vaime ei ole ma näinud kunagi. Küll aga on siit ilmast lahkunud vanaema mulle korra vastu vaadanud.  Ehmatus oli nii suur, et lõi kõhu lahti.”

Kas kummitusi kardad?
Kummitusi ma ei karda ja keegi ei pea neid kartma. Nad on hingekesed, kes on maa ja taeva vahele kinni jäänud. Peale surma lahkume Linnuteed pidi selle Täheväravani ja sealt edasi juba minu mõistes Ülima Valguse juurde, rahvas teab teda kui jumalat. Hing asub meie sees, küll mitte südames konkreetselt nagu arvatakse: vasaku rinna all, südametipust paremale umbes kaks sentimeetrit.

Kuidas maailm loodi?
Maailma loomisest ei tea ma kahjuks tänase päevani midagi. Aga see tundub olema väga huvitav teema ja sellise küsimuse võiks esitada küll. Arvan, et saab päris huvitavaid vastuseid.

Mis on elu moto või mõte?
Elu moto minu jaoks– kunagi ei ole oluline asi ise, vaid see, mida ja kuidas teeme ning seda ka näeme; mida teeme oma kannatlikkuse läbi ja millel üldse laseme edeneda oma elus.
Elu mõte... Ega me keegi seda õiget elu mõtet ehk ei suudagi teadvustada. Looduses on mõte loomadel järglasi saada. Mina olen soovinud lapsepõlvest saati elada üksteist hoolivas keskkonnas. Aga tunnistan, et olen suuri vigu teinud ja kahetsen väga. Kuid minu elu viimane etapp kulgeb hoolivuses teiste suhtes, ehk liigagi hoolivalt. Emotsionaalselt on olnud hetki, kui karjun endast valu välja, kui tehakse ülekohut. Usk millessegi peab alati meis olema, muidu võib elujärg otsa saada.

Kas on mõni rituaal, mida teed?
Mulle meeldib ütlemine: usk lootusesse sureb viimasena. Religioosset usku minus ei ole. Religioon on "sünnitanud" kannatused inimestele. Mõelgem kasvõi keskaja inkvisitsioonile... Kuid usk ülima valguse olemasolusse – selleni tõi mu Lootuse Ingel, keda ilmsi nägin suure, valge, kahemeetrise koguna elutoas ja kes mulle justkui meheliku häälekajana, justkui oleksin olnud suures mägikoopas, ütles järgmised sõnad: " Kõik saab korda, usu, kõik saab korda, aga sa pead olema kannatlik ..." . Ja siis, paar aastat hiljem hakkasid imed sündima. Ei valeta, hakkasid riburadapidi tulema head ajad minu ellu.
Tänases päevas soovitakse ju kõige rohkem raha ja ehk kaitset kõige paha eest. Soovitan teha sellist maagiat. Võtke palun kaks eurot ja 22 sendi ulatuses väikemündid, mitte paberraha. Asetage need kuuma soolavette 2-4 tunniks. Loputage need sooja, jooksva vee all ära ja asetage punasesse või rohelisse sametkotikesse.
Loete vabas vormis palve sõnadega, et soovite oma rahaasjadele head edulugu ja asetate selle kotikese rahakotis sellesse lahtrisse, kus ei ole mingeid rahatähti ega sente. Lisaks joonistage väikesele, rohelisele paberilehele lõpmatuse märk ja see paberileht ka sellesse kotikesse. Kannate seda nii kaua kui järgmine aasta saabub. Enne järgmise aasta saabumist teete jälle puhastusrituaali läbi, aga nüüd sellise vahega, et panete münte juba kahe euro ja 23sendi ulatuses... Ja ikka uus paberitükk lõpmatuse märgiga. Muide, soovitasin seda oma tütrele ja asi hakkas toimima kuude möödudes. Selle aasta kaitse on looduslik Tiigrisilm. Asetage kas välisukse kohale, või uksele tehtud väikese võruna, käevõru võite tellida ja ka kuloni selle kivimiga. Enne aga vabas vormis soovid ja sõnad, mida soovite läbi selle loodusliku kivi ja see on ju kaitset teile. Olge hoitud mu armsad ja Inglikaitset.

Vaadatud 1968 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi