Kõnelused reikimeister Tõnu Aruga

13.01.2019 16:30
Usutles Margit Peterson
Kommentaarid
0
Foto:

Algus detsembrikuu ajakirjas Müstilised Lood

Milline osa on indiviidil kogu inimkonna arengu loos?
Võib alustada indiviidi erakordsest võimalusest olla üheltpoolt ainuisikuliselt vastutav kõige eest, mis sinuga toimub. Sa saad erapooletult jälgida kõike, mis sinuga sünnib ja seeläbi ka kõike kontrollida. Pole võimalik kontrollida seda, mis on jäänud tähelepanuta. Unikaalne on oma kehas kogeda täielikku eraldatust kõigest – vastupidiselt elamusele-üksolemisele Inimkonnana. Indiviidil kui hinge­fragmendil on olemuslikult oma evolutsiooniline programm, mis mängib müstilisel moel just seda eelpool nimetud suurt, lausa hiiglaslikku rolli Inimkonnaloos, Universumi loos. Lõpude lõpuks pole sa inimene, sa teeskled inimest! Sinu seesugune sooritus on sedavõrd andunud, et ei märkagi enam, kes sa tõeliselt oled. Igal indiviidil on ikka ja jälle avastada uuesti oma isiklik tõde, mis aegamisi settib, et kulmineeruda kogu Inimkonna Tõena, Universumi Tõena.

Kas on olemas teisi tsivilisatsioone peale meie? Milliseid?
On kindlasti. Olemas on lugematuid artefakte meid külastanud tsivilisatsioonide kohta. Neist mõned suuremad, üldtuntud: Orioni, Siiriuse, Plejaadide, Arkturuse, Alfa-Kentauri, Reegula, Veega, Kapella, Kanopuse jt. (Linnutee galaktikas vähemalt 70 suuremat). Näiteks, viimased kolm on pidevas ühenduses meie planeediga, kontrollides-juhtides meie planeedi energeetilise ja füüsilise liikumise-toimetamise parameetreid, seda ka uues, muutunud paradigmas. Energoinformatsiooni parima vahetuse korraldamiseks on aegade jooksul olnud kõikvõimalikud püramiidjad rajatised koos spetsiifilise loomuga loodud mäestikega. Ja küsimusele „Milliseid?“ saab siiski vastata suht pealiskaudselt: kõik võimalikke ja ka kõikvajalikke. Mõistagi on see osalt ka teema, mille alla ühe osana sobib kogu kummastav ja vastuoluline UFO-de kirju vaatlusandmete virvarr. Olen neid põhjalikult uurinud juba 80ndatel...
90-ndatel enam mitte eriti. Nad ei ole nii huvitavad, kui inimolendid oma tervikus ja ka mitte nii võimsad! Selle eest on neil võimas kosmosetehnika. Tehniliselt täiuslikum ja hinnatum on arkturuslaste lennutehnika. Enamasti just nende loodud ruumilaevad teenivad-kontrollivad vastavate spetsialistide käsutuses praktiliselt kõiki meie „külalisi“ kosmosest, kusjuures nn „hallid-rohelised“ on saanud absoluutse keelu läheneda Maale. Ainult mõnel üksikul neist õnnestub „kaitsevallidest“ läbikavaldada. Nimetatud teenistuse hoolde on jäänud ka vastavalt kontroll inimtegevuse massihävitusrelvade kasutamisel. Näiteks, aatomiseadmete käivitamise üritused pärast Teise Maailmasõja lõppu on saanud kindla errorikogemuse vähemalt viiel korral... mõlemal vaenupoolel!

Kes on indigolapsed?
Jeesus oli esimene indigolaps Maal. Jeesusel oli meie planeedi ajaloos üks kõige tähelepanuväärseimaid missioone: energoiformatiivselt juhatada sisse Uue Energia eksperiment – Armastuse tingimatus! Seni valitsenud Hirmu ahvatlev ja moonutav vägi oli ainus võimalus kehas ellujääda. Põgene või võitle! Indigolaps on saanud oma nime ühe ameerika psühholoog-selgeltnägijalt, kes kirjeldas uute omadustega inimese peenkehas-auras domineerivaid indigovärve. Indigolapsed hakkasid „massilisemalt“ sündima alates 1972. a. Olles pikematel rännakutel suurel kodumaal (80ndatel), „sattus“ mulle Moskvas kätte üks ajakiri... See sündis kohe pärast naasmist Uuralitest, kus leidis aset „kummaline kohtumine tulnukatega“, nagu hiljem selgemaks sai. Mind oleks nagu keegi „talutanud“ suurlinna ajalehekioski juurde, et osta sealt paki (5-6) põnevaid, venekeelseid UFO-ajakirju „M-kolmnurk“, kus muuseas kirjeldati kümmet erinevat inimese eripärast omadust ehk „kõrvalekallet normist“. Juba pooled neist pidid osutama sinu indigo-olemusele. Mul klappisid kõik kümme. Nagu kivi langes südamelt ja ma hakkasin end tundma edaspidi nagu täisväärtuslikumana. Sain sealt lisatõuke hakata uurima elu nähtamatut poolt. 2006 aastal hakksid „massilisemalt“ sündima indigolaste „veel uuem“ generatsioon – kristallilapsed. Kui indigod on „vana energia lõhkujad“, siis kristallikad on uue energia kohaletoojad, kes ei lase enam endaga manipuleerida. Kristallikatel hakkavad tulevikus sündima vikerkaarelapsed: neil jääb peenenergiakehas veel alles, aga suurenenud südametšakra, aga teised tšakrad „poevad peitu“ tooride (üks vertikaalne, teine horisontaalne ja kaks diagonaalset „õõnsat rõngast“) süsteemis „spiraalselt pöörlemas meeletu kiirusega“, olenevalt aktivatsioonist ja täidetavate ülesannete keerukusest. Kuigi see uus süsteem võib saada valdavaks alles kaugemas tulevikus, pole välistatud, et mõned indiviidid „kasutavad“ eksperimendi korras seda juba praegu.

Kuhu on minemas ja kuhu on välja jõudnud inimkond oma arengulooga? Kas on veel kusagile minna?
Uuema info kohaselt oli Maa vanuseks juba enne seda, kui ta transporditi meie verivärskesse Linnutee Galaktikasse sada miljardit aastat tagasi. Praeguseks olla tal Noosfääri Õpetajate info kohaselt lisaks veel sada miljardit aastat vanust, kuhu mahub aukartustäratav inimkonna loomise eellugu koos sellele järgneva kõigi viie põhirassi arengulooga. Iga evolutsioonietapi vahele jääva „vaikuseperioodi“ (neid on olnud seitse) ajaks korraldati kosmilise inseneeringu raames planeedi Mänguväljakul „suurpuhastus“ („maailmalõpu“ kataklüsmiline aktsioon), kus „tõsteti üles“ kosmose laboratooriumidesse vastavalt parimatest parim valik... Enam-vähem sellises „stiilis“ nagu seda on kirjeldatud hilisemates Noa-teemalistes müütides (neid oli mitmeid). Neid laboratooriume on palju ja nendes toimetamised korraldati hoolikalt ja kooskõlastatult erinevate suuremate tsivilisatsioonide eesistumisel-juhtimisel, kus väga põhjalikult ja ka erimeelsusi vapralt ületades mõningaste ebaõnnestumiste puhul... Peaaegu algusest peale võeti suund hübriidse superrassi loomine valgupõhiselt kõigil kolmel tasandil samaaegselt: vees, maal ja õhus. Kõigis metabolismil põhinevates elusorganismides alates eostest-mikroobidest kuni floora-faunani... ja loomulikult ka inimese eellastest homosapiensini välja. Kuhu edasi? Aarialastel, viiendal põhirassil, on plaanis jõuda kuuenda ja seejärel seitsmenda põhirassini ilma „vaikuseperiooditeta“, niiöelda „Ülestõusmine kehas“. Kahjuks on seda seika religiooniajaloos (ka Jeesuse puhul) vääriti tõlgendatud ja mõistetud. Tegelik tähendus on, kuidas kehastunud hingeolend avardab oma teadvusvälja selliselt, et inimkeha elujõupotensiaal tõuseb enneolematult kõrgele, tingimatu armastuse tasemele. Olgu lood praegu kuidas on, aga inimkonnal on suure tõenäosusega valikuid kolme lõpliku stsenaariumi järgi, mida soovitan võtta täie vastutustundega. Esiteks – väljuda kosmose avarustesse kõrgeltorganiseeritud ja arenenud supertsivilisatsioonina, kes on võimeline tulevikus täitma diplomaatilisi funktsioone. Teiseks – koloonia staatus, keda juhib enam­arenenud tsivilisatsioon, kes kasutab inimkonda teatud energialiikide tarnijana. Viimaseks ja kõige soovimatumaks on arengu tupikuvariant, mis eeldab planeedi konserveerimist koos kõigi vastavate tagajärgedega. Kõik oleneb edaspidisest inimkonna evolutsiooneerimisest Absoluutses Vabas Tahtes. Seega oleme praegu ikkagi täiesti ette ennustamatud! Suure tõenäosusega jaguneb inimkond siiski kahte erineva taseme ja arengumudeliga „seltskonda“, kus erinevused on sedavõrd põhimõttelised, et ühiseid arengujooni on suhteliselt vähe ja kummalgi on omad eelistused kõiges, mis domineerivad sõltumatult eraldi mõlemale poolele.Kes on olnud sinu õpetajateks ja eeskujudeks?
Paraku kehtib mulle veendumus, kuidas mu õpetajateks on olnud tegelikult kõik, kellega on au kokku uutuda, eriti need, kellega koos elumänge mängitud ja pole oluline, kas nad olid meeldivad või mitte. Olen tagantjärgi ja ka ette tänulik kõigile ja kõigele niipalju, kui mu suur ego on selleks võimalusi jätnud. Kui hästi järele mõelda, siis ikka on! On mul olemas üks eriline eeskuju, kelle üle uhkust tunda. Kutsutakse teda Päikeselaamaks. Kohtusin temaga mõned head aastad tagasi Tallinnas, Varjupaiga retriidil. Mu FB konto ikoonil on pilt meist, kus fotograaf „juhuslikult“ vajutas päästikule täpselt kl 12.00 7. septembril... Täpselt sarnasel päevahetkel nägin kunagi esmakordselt ilmavalgust esimese Eesti Vabariigi päevil. Põnev eeskujuiva on siin veel selles, et tal on käsil viimane ja üliharuldane Graatsia õppetund planeedil: 12. Elu Peamine Õppetund (Steve Rotheri, Grupi süsteemi järgi – „Vaimne psühholoogia“). Samas on minul käimas 11. Elu Peamine Õppetund – Tõde (koostööd oma „nähtamatu Minaga“, oma jumalikkusega.

Milline on olnud sinu kõige põnevam sõnum või avastus?
Tunnistan, et neid avastusi ja ärkamisi uutele sügavustele on jagunud kogu mu kehastuste kaskaadi ulatuses alates varasest Lemuuria tsivilisatsioonist Maal. Antud kehastuses on just põnev ja romantiline avastus, kuidas jõuda oma „varasemate“ kehastuste kogemisele elades antud kehastuses. Mu kohal on nagu tohutu kosmiliselt ajatu pilvelõhkuja kõigi oma superkorrustega, suuremate ja väiksematega, just praegu. Ja kõige põnevam sõnum... Universumis on ainult kaks jõudu: Hirm on lõputult ahvatlev ja moonutav, Armastus lihtsalt on! Avastus, millest olin unistanud väga ammu: milline tähendus või sõnum on kolmainsusel Isa, Poeg ja Püha Vaim? Saanud sellest teada paar aastat tagasi, voolasid mu kuumad rõõmupisarad ja mitte korraks... elamus oli põhjani vapustav, sest lahendas mu tavamõistuse kompleksi täielikult... aimasin küll midagi, aga täielik selgust „arusaamie“ lineaarsel tasemel veel puudus. Kogu lugu ise on pikem ja põhjalikum esoteerilise füüsika seisukohast, aga väga lühidalt kõlab nii: Isa on Vaim Pimemateeriast, Poeg on Jumal (Jumalad) Valgemateeriast, Püha Vaim on Vaim ja Jumal koos (koostöös). Esotsentristlikult saab neid nimetada Kosmilisteks Tuulteks – I Tuuled, II Tuuled, III Tuuled! Olen alati olnud õnnelik, nüüd olen veel õnnelikum...

Mis on talisman? Mis mandala? Mis vahe on talismanil ja amuletil?
Amuleti materjaliks võib olla mistahes materjal ja olenevalt just materjalist, võib tal olla oma isiklik vägi või see tal puudub. Amuletti saab valmistada reeglina sulle su lähedane, sugulane, sõber või teinekord, miks mitte, sa ise. Amulett on ülimalt intiimne ja „ümbritsetud“ kahe lähedase inimese sünergilisest koosolemisest ja eluülesannete-elamuste jagamisest isekeskis (nagu hingesugulastel). Kindlasti on ta eduks ja õnnestumisteks mõeldud. Siin võib olla palju salajasi eripärasid, mis pole mõeldud teistega jagamiseks. Talisman, vastupidi eelmisele, on reeglina sõltumatu mineraalne-metalloidne elusolend, sest omab isiklikku väge. Talismani võib valmistada kes iganes ja kellele iganes, müüia või kinkida, vahet pole. Täpsemalt, talisman saab potenseerida vastavalt oma looduspärasele struktuurile ja sünergilisele mineraalide-metallide koostööle eluenergiat, mida reeglina on maapõues – kontsentreerunud Maa sisetuumas, fullereensüsiniku (Csh1) sfääris – „ lõpmatus koguses“, mille koguvõimsust võib mõõta saja miljardi Bs ühikuga! Talismani valmistamine mandala põhimõttel võib anda talle suuremad võimalused, kui ta keskmes paikneb üks teistest võimsam eluenergia, et oma kesksest seisusest juhtida madalama potentsiga mineraalide sünergeetilist koostööd. Eluenergia mõõtühikule on andnud oma nime juba 150 aasat tagsi tegutsenud prantsalane Bovis. Näiteks fullereensüsinikul, Csh1 on nominaalvõimsuseks 1 300 000 Bs (CHI) – seni suurim planeedil. Praegu on netiavarustes sellele teemale pühendatud piisavalt infot ja ka pendlikaartide valikud on mitmekesised. Kogu Universumi eksistents on energiapõhine ja ta väljendub eksoteerilise maailma Valgemateerias nn vaba elektronina. Kui vabal elektronil on „orbiidil“ viton, mis on viimasest 40 000 korda väiksem, siis on tegemist eluenergiaga, elekt­ron on negatiivse polaarsusega. Kui elektron oma „energiamängudes annab ära“ vitoni, siis vahetab ta oma spinni ja saab positiiv­ioonseks ehk muutub staatiliseks elektriks – „surnud energiaks“. Vaba elektron sai oma fenomenaalse „vabaduse“ tänu oma ülikiirele manööverdamisvõimele: ta vahetab oma peremeest-aatomituuma 40 000 kordse valguse kiirusega!

Kust on tulnud nimi Siber? Mis maa see on?
Krayon ühel oma järjekordsel kanaldusseminaril („Hüperborea – Venaemaa territoriaalkarma“, tõlge on loetav mu kodulehel), teatas muu hulgas oma partneri, Ly Carroli, suu läbi, et Siberi algne nimi oli Sibeeria, mis võiski tekkida seoses Siiriuse kõrgtsivilisatsiooni toimetamistega Maa selles piirkonnas peale viimast kataklüsmi – „vaikuse perioodi“. Nimelt oli algamas planeedi asustamine uut tüüpi inimrassiga, viienda põhirassiga – aarialastega! Täpsemalt, ühe alarassi, sibeerialaste, toomine planeedile (tõenäoliselt üks esimesi planeedil). Muide, selliseid kosmilise inseneeringu tulemeid sai planeedile „kümnekonna ümber“(täpset arvu hetkel ei mäleta). Siber asub Maa suurimal monokristallil, mis tagab inimkonnale planeedil kõige turvalisema koha elamiseks. Kui siinpool Uuraleid peremehetsesid „hilisatlandid“, kes olid jäänud ellu pärast kataklüsmi ja asusid Aigaiptuses (varasem Egiptus). Olles eelnevalt vallutanud Lääne-Euroopa ja siirdusid pärast väikest puhkepausi vallutama Ida-Euroopat, kus ei osutatud neile erilist vastupanu. Nenede käsutuses oli moodne vivamide-õhulaevade armaada aatomirelvaga pardal. Siin rajasid nad võimsa Hüperborea paljurahvuseline riikgi, mis laienes hiljem Sibeeriasse...teisele poole Uuralit. Huvitav on üks seik selles loos: nimelt oskasid nad kasutada Põhjalas leiduvat Tarkade Kivi (šungiiti) oma õhusõidukitele kütusena! Ka tänapeval on Karjalas, Äänisjärve ümbruses ja kohal sagedased UFO-nähtused.

Kes on maalane ja kuidas tekkis Maa?
See on mammutküsimus juba selle poolest, et sellega on tegelenud inimkonna helgemad pead aegade hämarusest peale. See on olnud üks suuremaid saladusi, mis praegu teeb lausa kvanthüppeid tõe suunas. Nagu esoteerilise kvantfüüsika saladused koos inimeseks olemise mõistatustega leiavad lahenduse eelkõige läbi inimese teadvusvälja avardumise. Esiteks ei saagi õieti öelda, et Maa tekkis! Pean senini ikka veel kõiki „tekkelugusid“ ainult osaliselt tõesteks, mis terviklikkuse seisukohast on ikkagi ebatõesed. Üks neist on põgusalt kirjeldatud mu kodulehelt leitavas e-raamatus Tarkade Kivist. Lühidalt: Jumal lõi 7 päevaga maailma (Maa), kuuendal lõi inimese ja setsmendal....puhkas... Kommentaariks Uue Kormogoonilise Teooria järgi: Jupiter, meie kunagine teine päike, praeguseks kustunud nagu kõik Päikesesüsteemi teisedki suuremad planeedid – kunagi kustunud päikesed, sünnitas protopurentsi läbi rea planeete, nende seas Marss ja Maa. Inimene koos oma valgupõhise bioloogia kaaskonnaga „sai sündida“ ainult Maal, mitte Marsil, sest Mendelejevi tabeli 5. perioodilisuses (Marsi elemendid!) polnud kohta metallidele, aga kuuendas olid nad juba olemas ja inimene koos oma „kogukonnaga“ sai seal oma keha-füüsilise tegutsema hakata. Kogu eelnev Maa-legend „mahtus“ senini kenasti 4,7 miljardi aastakese sisse ära. Praegu enam ei mahu! See oli mulle omajagu šokk, millest peagi toibusin, sest teema sügavamas tähenduses on mulle juba rohkesti mõttevaeva ja avastamiselamusi pakkunud, et mitte öelda pettumusi (see oleks liialdus). Olen seda 200 miljardilise Maa vanuseteemat veidi puudutanud ja saan siin veidi selgitada, millest selline „ajaauk“ sai tekkida? Kehastunud inimestena, kes me oleme harjunud mõtlema inimese kombel ja meie kosmilised sõbrad-õpetajad viskavad alalõpmata meie üle nalja. Krayonil on isegi eraldi raamat „Ära mõtle inimese kombel“ (ka eesti keeles). Siinpoolsuses, täpsemalt eksoteerilises ilmas ollakse harjunud kolmemõõtmeliselt hindama üksnes „nähtavat“ mateeriat, aga energoinformatiivne ajatusefenomen on jätkuvalt jäänud mõistatuseks... Asja iva on selles, et „nähtava“ mateeria tihedus on „otseses sõltuvuses“ energia kolmanda seadusega – mida kõrgem on eluenergiapotentsiaal, seda „hõredam“ on mateeria, mis võib muutuda juba nähtamatuks üle miljoni Bs (CHI) eluenergiaühiku näidu juures. Sellest näidust alates võib põhimõtteliselt lugeda elujõupotentsiaali nähtamatuks ja ülivõimsaks Tingimatu Armastuse Energiaks! Väga heaks näiteks sellest „imest“ on maailma kuulsamate joogade-nindžade-õpetajate võimed muuta ennast nähtamatuks! Kas te olete kuulnud, et koolides, isegi „teaduses“räägitaks sellest seadusest midagi? Ja nüüd katsume vaadata „Maa loomist“ just sellest peenenergeetilisest nähtamatuse-aspektist, lisades talle juurde ajatuse-aspekti, saamegi rännata ajas ja ruumis Maa suure saladuse jälile! Nagu pappidel matustel kombeks on toonitada: mullast oled sa võetud ja mullaks pead sa saama. Nii tuleb välja, et surma kui niisugust tegelikult polegi – mis surm see on, kui inimesest sureb ainult 3%, ülejäänud 97% oled sa igavikuline vaimolend ehk täpsemalt – hingeolend, hingefragment, kel on ainult üks ülesanne: jõuda maiselt teekonnalt lõpuks oma päriskoju, Vaimumaailma Peegelmaailma, kus „surnud hingena“ saab puhata ja koguda energiat uuesti kehstumiseks. Astrus kirjeldab seda esoteerilise füüsika fenomeni enam-vähem nii: kui siinpoolsuses kehastuval „elushingedel“ kõik energialiigid liiguvad minevikust tulevikku ja ajaenergia ainsana liigub tulevikust minevikku. Sealpoolsuses ehk päriskodus (mõnedele meeldib nimetada taevaks) liigub ajaenergia vastupidi – minevikust tulevikku! Kui sina, inimhing, oled „surnud hingena“ (kuidas mulle see väljend ei istu!) oma päriskodus toimetamas ainult sellega, mis sulle kõige rohkem meeldib, sa puhkad ja kosud hingeliselt sõna otses mõttes ja keegi sind ei eksita ega sega oma „deemonlike lollustega“ nagu siinpoolsuses. Tänu sellele, et teispoolsuses liigub ajaenergia vastassuunas võrreledes siinpoolsusega, jõuad sa lõpuks jälle „ihaldatud-ahvatlevasse“ 0-punkti, kus avanebki järjekordne võimalus kehastumiseks. Kehastumisele eelneb väga põhjalik eeltöö, millest formaadi puudumise tõttu ei räägi. Praegu laialt kasutuses olev vallatu sõnapaar „aega pole!“ on maagia, mis osutab millelegi väga olulisele meie elus uues energias... See on kiirenev muutuste transformatsioon, mis nõuab igalt ühelt üha suuremat tähelepanu. Teadmiseks: astronoomiline ajaenergia luuakse kahe vastasspinnis pöörleva universumipaariga! Kõik on siin kõikuses dualistlik!

Kas minevikku ja tulevikku saab muuta? Mida need endast kujutavad?
Saab! Kõike saab teha, kui on selleks vajadust ja su avardunud teadvusväli ilmutab selleks valmidust. Praegu on praegu ja sa saad praegu teha kõike, mida sa ei saa teha ei eile ega homme. Isegi mitte hetk tagasi ega hetk edasi! Hetkel on aeg, ajatusel ja praegul pole aega. Nagu su hingel pole aega: juba tänu sellele on ajarännud objektiivne reaalsus. Olen neile kahele nimisõnale, minevikule ja tulevikule, eelmises vastuses veidi vihjanud. Jääb üle veel vaid liigitada nad meie Suure Mänguväljaku – „nähtava maailma“ üliväärtuslikkude illusiooniatribuutide kasti... Me kõik siin (ka mina) teeskleme inimest sedavõrd veenvalt, et jääme uskuma, et olemegi ainult inimesed. Ja seda mänguvõlu siinpoolsuses saab kirjeldada lühidalt: meie täiuslikkus on meie ebatäiuslikkuses! Küsikski siin kohe vastu: kuidas sa, armsake, siiani oled jõudnud?

Kes on tervendaja? Kes selgeltnägija?
Suuremas plaanis pole tervendaja kindlasti see, kes haigusi ravib, ravitseb... Verb tervis, tervik kõlab maarjamaa keeles väga asjakohaselt ja väga esoteeriliselt, viidates otse universumi esimesele seadusele – Ühe Seadusele! Juba ammu räägin sedaviisi: haigusi kui niisugusi päriselt pole... On tervenemise arengulised mängud, kus kõik kehaga toimuv on tihedas kooskõlas-koostöös sinu vaimsete struktuuridega – sinu hingekehaga, sinu nn „peenenergeetilise kehaga“. Sinu keha on „algusest peale“ „projekteeritud“ isetervenevana! Sa jääd „haigeks“, kui unustad oma ajatu olemuse, ei tee koostööd oma teise minaga – hingega... Hingel on paljuastmeline astraalstruktuur, mida võib koondada kolmeks suuremaks kihiks: alumine-, kesk- ja ülemine astraalkeha. Viimasel on veel omaette kõrgematasemeline astmete süsteem... Hinge „bosoniks-elementaarosakeseks“ on sapion, mis on vabast elektronist miljard korda väiksem! Meil pole „mingit asja“ ei Jumala ega Vaimu juurde, vaid üksnes oma Hinge juurde! Hing ja Keha olgu üks tervik! Kosmose laborites on me keha põhimõtteliselt nukleiin-valgulise bioloogia disainina just nii projekteeritud, et toimiks ka algelisema teadvustasemega sotsiaal-kuluurilises miljöös. Praeguseks on meie elu-olu praktiline pool jõudnud institutsionaalsete haridus- ja tervihoiju süsteemide tasemel suht sügavasse ummikseisu ja otsib vahelduva eduga uusi „tervise taastamise“ (loe: tervenemise) kontsepsioone, taipamata veel keha ja hinge holistilist terviklikkust. Eesti keeles on ilmunud Jonette Crowley „Hing ja keha kui tervik“. Selle õpetuse peamine mõte seisnebki selles, et keegi siin ei „vaheta ega anna energiat“ (pilleritest rääkimata), st kumpki osapool pole siin otseselt „patsient-terapeut“ rollis (kaudselt-mänguliselt küll!), vaid mõlemad osalejad võtavad üksteisest sõltumatult „ühenduse oma kehaga“ – nad jälgivad tähelepanelikult kumbki oma kehas toimuvat... Just kehas olevaid tundeid, andmata neile mingisugustki hinnangut! Olen seda Reiki õpetuse ja praktikaga paralleelselt kasutanud. Nad on küll erinevad, aga samas, mu meelest, ikka kõige holistilisemad õpetused üldse! Nende kahe õpetuse puhul on ainult üks „aga“ – see ei pruugi „sobida“ kaugeltki kõigile, sest see nõuab asjaosalistelt tõega „suuremat kiiksu“, kui osatakse üldse ette kujutada. Kõlab küll ahvatlevalt, et kõik geniaalne on väga lihtne, aga „aga“ jääb enamasti ikka selleks, mis ta on. Paraku pean siia lisama väikse kommentaari vihje näol, kuidas Reiki õpetusega on mindud enamasti „lahjenemise“ suunas, sest suhtutakse (küll ebateadlikult) sellesse kui lineaarsesse „tervendamise manipulatsiooni“. Aastatega on sellele fantastilisele õpetusele lisandunud palju verbaalseid „kaunistusi“, et õpetuse kommertspool ei „lahjeneks“. Luban endale vahel naljatamisi, kui ütlen: tõelised reikitajad on väikesed lapsed ja kassid. Mul on sellele väga hea seletus, mida ma siin seletama ei hakka. Keda huvitab antud teema, siis võib mu kodulehelt otsida üles Ülestõusnud Meistrite kommentaar Kim'mi vahendusel ja lugeda ka e-raamatut „Tarkade Kivi“.
Selgeltnägijad on praegu „väga moes“ ja näib, et Maarjamaal eriti. Tegelikult on ka põhjust! Sellised „erivõimed“ on olemas pea kõigil. Kes vähegi sel teemal edeneda soovivad, saavutavad varem-hiljem suuremaid või veelsuuremaid „võimeid“. Tunnistan, et mulle see teema „eriti pinget ei paku“. Pigem püüan seda endas alla suruda, nagu „aimates“ selle taga olevaid ebameeldivusi, sh eelkõige info moonutusi-mürasid ja ainult suhtelist tõepära. Mõistan ja annan endale aru, et mina pole siia kehastunud sellel põhjusel-eesmärgil, et arendada erivõimeid. Olen väga tundlik ja lapsest peale on see mulle valmistanud palju lisaprobleeme, et mitte öelda kannatusi. Selgeltnägemisega on ühes tasandis ka teised „erivõimed“ nagu selgeltkuulmine, -kompimine, -haistmine, mis tihemini saadavad ka selgeltnägijaid. Eelöeldu on pelgalt isiklik ja puudutab ainult minu isiklikku seisukohta. Mind ahvatleb... pigem tõmbab täiega ülipõnev „erivõime“, mis alles praegu hakkab oma selgemaid kontuure meie esoteerika horisondil avama... Isegi mu Põhiline Elu Õppetund – Tõde („Vaimne psühholoogia“) osutab otse sellele... Nimetatakse seda ka „selgeltteadmiseks“, millel on „otsetee pärisreaalsusse“, st ka vahetut kontakti oma „teise minaga“, kellel on omakorda pidev ühendus terve meie kohaliku Universumiga. Hingega, nn Kõrgema Astraaliga või Kõrgema Minaga koostöös oledki MINA OLEN-teadvusel. Ühelt poolt olen sellel teemaga olnud väga-väga skeptiline ja praegugi annab tunda „nagu mingi sisemine takistus“, mis ahvatleb skeptik-egol minna otsima veel mõningaid „lisatõendeid väljastpoolt“, nagu neid vihjetena sealt veel vähe on „tulnud“... Ega neid sealt „selgeltnähtaval“ moel külle sülle ei kuku! „Vaim on valmis, aga keha on nõder“ ütleb rahvasuu. On saabunud ajad, kus keha on vaja harjutada „kõrgemate sagedustega“... Just sellega tegelen sisuliselt ja pidevalt, agiteerides ja innustades teisigi. Olen suur Tarkade Kivi fänn ja ilmselt selleks ka jään. Mitte, et madalad sagedused oleksid halvemad kõrgetest, nad on lihtsalt erinevad!

Kuidas inimesed valivad kehastusi, kui valivad? Kellel on selleks voli ja millisel määral?
Kehastuste „valimine“ on suhteline, pigem saab siin rääkida laiemas arenguplaanis kõige otstarbekamast kehastusest, kus meil on võimalik toimeteda teatud „oma seltskonnaga“ või hingeperekonnaga kõikjal planeedil Maa. Igat järgmist kehastust planeeritakse väga hoolikalt ja seda parimate oma ala spetside juhendamisel. Sel teemal on paljude hulgast üks põnevemaid ja tuntuimaid raamatuid „Michaeli sõnumid“. Inimolend on põhimõtteliselt oma kehastumiste süsteemiga planeedil toimetamas Absoluutses Vabas Valikus, mis teeb „sellest eelisest“ erilise katsumuse ja tõelise kosmilise kangelase. Üldjuhul nooremad hinged kehastuvad vahelduvas rütmis mehena ja naisena. Ka on siin kolm erinevat kehastumiste nn „raskuskatekooriat“: esimeses on igas kehastuses 10-st mingid kekmise raskusastmega eluprobleemid koos vastavate heaolu momentidega, teises on 10-st iga kolmas kehastus üle keskmise ekstreemne, kolmanadas on 10-st üks superekstreemne ja võib seeläbi mõningaid negatiivseid mustreid säilitada kõigis heaolukehastustes (puhkeeludes, näiteks rikkurina). Mul endal on selline „keskmine“ ja ühel mu lähedasel inimesel on näiteks „kolmas“... Palju oleneb ka, kui „vana ja vilunud“ sa hingena oled, mis aga ei tähenda seda, et hingevanus annaks sulle „mingeid eeliseid nooremate hingede ees“. Pigem on see vastupidi, sest vahel valitakse elukogemuse monaade väga erinevates rütmides, millele „ütleb oma sõna sekka ka nn karmapagas“, mida on tihti valesti tmõistetud ja tõlgendatud... Karma on lihtsalt teo-tagajärje seosega toimetav suunis hingefragmentide omavahelises koostööprojektides. On olemas ka filantroopne karma, mis tavaliselt kaunistab väga arenenud hingi, aga mitte alati... Kui rääkida erilistest valikuvõimalustest (näiteks, mehena või naisena palju kordi ühtjärge) või volist kehastuda väljapoole meie planeeti, siis seda saavad kasutada teenekalt inimkonna hüvanguks toimetanud hingefragmendid, kes kuuluvad Noosfääri Õpetajate 12-tasemelise energeetilisse ruumi – „Valgesse Vennaskonda“ ja „Kuldsesse Linna“. Viimased on aaria põhirassi enamuse alarasside kõrge informeeritusega energomaatriksi esindajad. „Valge Vennaskond“ kuulub Õppekeskusena Noosfääri VI – V taseme energeetilisse ruumi. Liikmestaatus on siin igaks kehastuseks mõeldud „eraldi väljateenida“. Kui Jonette Crowley, kes palju aastaid tagasi kanaldas meie 7-8 liikmelisele seltskonnale Valget Kotkast – „Valge Vennaskonna“ juhti, siis sain minagi vastuseid mõnedele küsimustele, nende seas Tarkade Kivi kohta ja mu ühe markantsema kehastuse kohta planeedil... lisas siis äkki väga rõõmsa häälega naerdes – oled meie vennaskonna liige... Alles hiljuti sain teada täpsemalt, millise vennaskonnaga on tegemist, nimi oli mulle ammu teda mitmetest varasematest allikatest, ei muud...

Mis vahe on astroloogial ja numeroloogial? Kas on mingeid uusi avastusi või muutusi?
Ei võta vastutust nende eristamiseks, sest sisetunne ütleb, et neil nagu polegi selgemat vahet, millele tasuks sõnu kasutada. Nad on nagu süvatasandil tihedamas koostöös seotud. Isegi „nähtavamal“ tasemel on nende vahel piisavalt palju ühist, kuigi nimetused on eristatavad. Üks humoorikas näide: praegu elame-oleme „ühepäikese süsteemis“, kus on Uue Kosmogoonilise Teooria kohaselt kustunud (endisi) päikseid: Jupiter, Saturn, Uraan, Neptun, Pluto ja veel üks „tundmatu“, mille kohta on juba „üht-teist selgunud“... Seega koos praeguse Päikesega kokku „seitse“. 7 on numbritest „kõige väiksema“ moonutusega – ta on Tõele kõige lähemal... Ka Michaeli süsteemis on nad nö „ühises rattas“...

Milline erinevus on kristallidel ja mineraalidel?
Kõik mineraalsed-metallilised struktuurid, mis juhivad elektrit, on oma olemuselt kristalsed. Ka ini­mene on „kristalliline struktuur“, sest tema koostises on nad olemas. Näiteks on levinud „vahet teha“ poolvääris -ja vääriskividel, mis mu meelest on ebaõiglane: teha kividel vahet rahalise väärtuse järgi. Väga tahan rõhutada üht olulist seika mineraalide-metallide kui looduslike materjalide elektrijuhtivusega seotud elusolendite juures, et ideaalis oleks neil pidev otsekontakt maaga või siis vähemalt aeg-ajalt saaksid selle kontakti otse maaga! Eksitavaks pean arusaama, et „kristalle“ on vaja puhastada... Millest? Kui porist-mustusest, siis võib nii väljendada, aga elusolendeid on vaja laadida, vastasel juhul nad „surevad“, muutuvad elutuks!

Milliseid tõekspidamisi ja hoiakuid pead kõige raskemateks segajateks indiviidi arengus?
Kindlasti hinnangulisi! Üks idamaa tark on öelnud kunagi... teil on elus vaja teha ainult kolme asja: esiteks – teha vahet, teiseks – teha vahet, kolmandaks – teha vahet.

Kui ebanormaalsed on inimeste individuaalsed kõrvalekaldumised ideaalsest keskmisest? Kas see ongi maailmas valitseva segaduse peapõhjus?
Ega sellist asja nagu „normaalsus“ päriselt polegi. Seoses inimese moel mõtlemisega on väljavõlutud rida verbaalseid mõttetusi, mida suuremas plaanis „tõsiselt võtta ei saa“. Näiteks „süü“, „patt ja pärispatt“, „õige-vale“, „hea-halb“... Olen vahel öelnud sedaviisi: hea on valestimõistetud halb ja halb on valestimõistetud hea. Mõtlemapanev ju?!
Suurel Mänguväljakul, nagu me siin oleme, sobib kenasti mängimise õppimiseks neid sõnu ajutiselt kasutada. Alati viib üks polaarsus lõpuks teiseni, et siis jälle tagasi tulla... Näiteks, sobib see võrdlus hästi meie kehastumiste kohta, kus „hea elu vaheldub halvemaga“, isegi eluperioodide puhul kuni lugu jõub tundide ja minutiteni... Lohutuseks olgu öeldud, et alati, kui leiab aset üks polaarsus, siis leiab universumi avarustes aset vastaspolaarsus – fenomen, mis tasakaalustab...
Suuremas plaanis võib evolutsioneerivat Inimkond pidada üheks unikaalsemaks normaalsuseks Universumis. Ideaalse keskmise võib saada, kui liita-jagada kõiki inimkonna „normaalsusi“... Sellistes Lähis-Kosmuse „firmades“ nagu „Noosfäär“ ja „Isosfäär“ tõenäoliselt sellega ka tegeldakse seni, kuni nad kui tasakaalustavad-kuraatorlikud struktuurid „kunagi sulanduvad“ Inimkonda... Maailmas valitsevaid segadusi-vastuolusid võib iseloomustada ka nii: kui metsa raiutakse, siis lendavad laastud, aga uut metsa ei kasva enne, kui vanamets on eest ära koristatud... Evolutsiooni protsside mõistmine käib ülejõu eriti neil, kes „ajavad õigust taga“. Praegu oleme veel Inimkonnana etteennustamatud...

Kas tänapäeval ei manipuleerita liialt lihtsameelsete ja sinisilmsete inimestega?
Meie maailma mänguruumi mahub kõike, ka sinisilmset lihtsameelsust nii, nagu algajaid ja juba piisavalt vilunuid. Moraaliga on lihtne: vaimolenditena-valgusolenditena oleme me moraalitud, inimest teeseldes, aga vajame jälle rangeid moraalireegleid... Näiteks: ära manipuleeri, kui sa ei taha, et sinuga manipuleeritakse! No ütles sa siin veel midagi..

Mida sina teeksid ja soovitaksid teha maailma paremaks muutmiseks?
„Oleks“ on „paha poiss“. Seepärast ma „ei teeks“ midagi.
Aga mida ma teen pidevalt ja jätkuvalt – õpin ise ja õpetan teistele eelkõige usaldama elu loomulikku kulgu.

On sul jagada mõni kaitseloits kurja silma eest?
„Kurjast silmast“ rääkides, nagu teistestki „pahalastest“, tekib mul vajadus täpsustada üht esoteerilist tõde, mis on seotud kosmilise Psi-fenomeniga ehk peegliefektiga: teises näed sa iseennast! Ja kauges lapsepõlves, mänguhoos, kõlas ikka üks võimas ja kergendav loits: „tsurrr-tsurrr – mina prii!“
Hilisemast ajast meenuvad mõned käeparasemad loitsud: „Tänan koostöö eest, enam su teeneid ei vaja!“ „Tühistan, tühistan, tühistan!“ „Integreerin end Tervikusse – olen parimal moel kaitstud!“

 

Vaadatud 747 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi