Raha

10.09.2018 21:30
Andrues Vana
Kommentaarid
0
Foto:

Just, nüüd jäid sa seda lugu kohe hoolega lugema, sest äkki on siin kirjas, kuidas seda rahaasja rohkem saada. Ning sa ei eksi, me räägimegi täna rahast. Täpsemalt öeldes küllusest. Ent hakkame pihta, vaatame seda teemat natuke ­lähemalt.

Võti, kuidas raha saada
Kordame universumi põhilised seadused üle. Sina ja kõik ülejäänud, koosneb sagedusest ehk võnkuvast energiast. Ja sinu kogemus endast ja maailmast põhineb peegeldusel. Vaata seda nii. Kuidas sa saad teada, milline sa oled?
Sa lähed vannitoas või esikus peegli ette, ja vaatad ennast. Sinust saab sinu vaatamine alguse. Sina oled see, kes seisab peegli ees ning valgus peegeldub peeglist sulle sinu silmadesse. Peegel on lihtsalt miski, mis peegeldab sulle sind. See on siis väike seletus peeglist.
Natuke suurem peegel on see sama maailm, kus sina oma elamise asja teed, koos asjade ja teiste ja situatsioonidega. Kui sina vaatad maailma, ja pöörad millelegi tähelepanu, siis sa saad enda sagedust ehk seda mida sa välja kiirgad, kogeda. Mis see tähendab? See tähendab seda, et kui sina vaatad midagi positiivselt, siis sa saad positiivset selles, mida sa vaatad, kogeda. Sul on positiivne tunne sinus. Kui sa aga vaatad midagi, ja sa vaatad seda negatiivselt, on sul halb tunne.
Mõistad, sa vaatad maailma, sa nimetad seda kuidagi, ja sa saad kogeda, läbi maailma, ennast ehk seda mismoodi sa maailma vaatasid ehk mis sinust väljus. Just, ja kas sa märkasid, et siin oli juttu, et sina vaatad midagi kuidagi, et sina vaatad midagi negatiivselt või midagi positiivselt. Ning kas sa märkasid, et siin olnud juttu sellest, et sa vaatasid positiivset või negatiivset.
Jah, ja see ongi võti, antud juhul siis sellesse, kuidas raha saada. Kõik, absoluutselt kõik siin maailmas on peegel ehk neutraalne. Kõik on võrdselt pooleks positiivne ja negatiivne. Kuni tuled sina, ja paned mida iganes sa vaatad, oma sildi külge, see on halb, ja see on hea, see on ilus, ja see on kole jne. Kuid oma olemuselt on kõik neutraalne.

Sa pead välja kiirgama head tunnet
Nii, paneme nüüd need kaks osa kokku. Sa tahad mida? Sa tahad, et sul oleks palju raha, sest siis on mis? Siis on sul hea? Just, sa tahad et sul oleks hea, sul oleks positiivne. Mis asi, positiivne mis? Sa tahad et sul oleks hea tunne. See on hästi oluline lause, jäta see meelde, sa tahad, et sul oleks hea tunne! Raha, on vaid mingi asi, mingi neutraalne asi, mida sa nimetad kas positiivseks või negatiivseks. Sina tahad mida, sa tahad et sul oleks hea tunne? Jah, ja maailm on mis, maailm, kaasaarvatud raha siin maailmas, on peegel? Täpselt nii. Vaata nüüd neid kahte asja. Selleks et maailm peegeldaks sulle head tunnet, pead sina välja kiirgama mida? Sa pead välja kiirgama head tunnet. Kui sina esimesena tunned ennast hästi, peegeldab maailm sulle seda tagasi. Mõistad, see kõik töötab täpselt vastupidi, kui sa arvasid. Sa arvasid, et maailm teeb sulle hea tunde, ja siis on sul hea. Kuid ei, sinul peab enne hea tunne olema ja siis annab maailm sulle seda võimaluse kogeda, läbi teiste, läbi olukordade, ja, läbi asjade, kaasaarvatud raha.
Selleks et saada raha, pead sa esimesena rikas olema. Hmm, ja kuidas see veel võimalik on, kui mul on pangaarve tühi, kuidas ma saan esimesena rikas olla et maailm mulle seda siis tagasi peegeldaks? Sa saad esimesena rikas olla nii. Sa vaatad mis sinu ümber praegu, võimaldab sul ennast hästi tunda. Mõistad, kui sa jahvatad rahast, on see vaid mingi väike killuke suurest pildist. Sa tahad alati mida? Sa tahad alati, et sul oleks hea olla, hea tunne. See on see mida sa tahad, et maailm sulle vastu peegeldaks. Sa pead leidma mooduse, kuidas sul on praegu hea tunne, nende vahenditega, mis sul praegu on, ja siis, alles siis saab raha sinu poole liikuma hakata. Sa pead esimesena praegu, positiivsele, küllusele, heale, suunatud olema, ja siis saab homne sulle sinu tänast teadliku positiivsust läbi füüsilise maailma tagasi peegeldada.
Mitte keegi siin ilmas ei ole raskuse või vaevaga head saanud, mitte keegi ei ole juurde saanud vähem kulutades. Mitte keegi ei ole rikkaks saanud, alustades oma päeva otsides võimalust vähem kulutada. Vaata seda kõrvalt, vähem kulutada on puuduse suund. Vähem kulutades juhtub mis? Kulub, lihtsalt aeglasemalt. Juurde tuleb kuidas? Keskendudes sellele, kuidas juurde tuleb.
Praktikas näeb see asi välja nii. Peatu ja vaata kus sa praegu oled. Lepi sellega läbi selle et sa lihtsalt peatud ja vaatad. „Nii, ma olen selline, nii vana, sellise välimusega, sellise tervisega, sellise kaaslasega või kaaslaseta, ja mul on täna nii palju raha. Ma olen praegu selline. Aga, ma tean, et maailm on peegel, ma tean, et ma pean esimesena positiivne olema, esimesena küllust välja kiirgama. Ma tean, et ainult nii saan ma küllust kogeda. Selge... Mis võimalused siis mul praegu on, et mul oleks küllus? Mida ma tahan et mul oleks, kui mul on raha ja asjad ja kaaslane ja tervis ja... mis mul siis on? Siis on mul hea olla. Olgu, ma tahan, et mul oleks hea olla. Millised on minu võimalused praegu, head tunnet kogeda?” Ning niimoodi vaatad enda ümber. Niimoodi otsivalt vaadates, hakkad vaikselt samme astuma. Mismoodi see erineb sellest mida sa eelnevalt oled teinud? See on teismoodi sedasi: seekord, vaatad sa küsivalt sinna, kus on sinu vastused. Seekord ei proovi sa peeglit väänama hakata. Seekord ei proovi sa seda, mis saab sinust alguse, muutma hakata. Seekord vaatad sa algallikat, ja muudad seda. Seekord vaatad sa oma tunnet, sa vaatad uurivalt, mis sulle praegu, esimesena, selles olukorras kus sa praegu oled, hea tunde teeb. Sa ignoreerid peegeldust, mis on, sa jätad peegli rahule ja muudad seda, kellest saab peegeldus alguse. Sa vaatad endasse, ja sa vaatad otsivalt, mis teeb sulle praegu selle mida sa ootad. Sa vaatad kuidas sul praegu oleks hea tunne, ja sa usaldad, et peeglil ehk maailmal ei jää mitte midagi muud üle, kui sulle sinu teadliku otsust, peegeldada.

Maailm on vaid peegel sinust
Sa arvad inimesena, et raha on midagi, mis on sinust eraldi, ja et see on midagi, mis tuleb kuidagi välja teenida, või läbi vaeva, või läbi õnne. Ja kui sul raha ei ole, siis räägid sa mingeid lugusid, et sa ei ole õnnelik, sul ei ole vedanud, või sinu raha on rikaste käes jne. Ning kui sa niimoodi tusasena ringi käid ja igal pool rahapuudust vaatad, ja teistega arutad, kuidas on raske ja vähe jne peab maailm sulle mida peegeldama? Täpselt, sa saad vaesust veel ja veel kogeda. Sa võid töökohti vahetada või lisatööd otsida, või lotopileteid osta, kuid sinu tähelepanu on puudusel. Sa lihtsalt proovid puudust nii muuta, et sa väänad peegeldust. Kuid, kallis, see ei tööta nii. Peegeldus muutub nii, kui see kes peeglisse vaatab, ennast muudab.
Leia moodus kuidas sul täna, praegu, oleks hea tunne, keskendu sellele. Vaata, kuidas tänaste, sulle praegu kasutada olevate vahenditega tunda end hästi, ning kõik ülejäänu laheneb iseenesest. Sest maailm on vaid peegel sinust. Kui sina täna, praegu, keskendud positiivsele, selle mida sul on külluses, peab maailm sulle seda järgmisena peegeldama. Läbi sulle arusaadavate sümbolite. Kui sina nimetad raha heaks, saad sa rahalist rikkust kogeda. Sõltumata sellest, mis vahenditega sa täna endale hea tunde teed, kasvõi rahatuna rannas jalutades, päikest ja tuult nautides, peegeldab sulle maailm seda tagasi. Et siis saad homme ka rahatuna rannas jalutada? Ei, homme saad sa juba läbi rohkemate asjade ja teiste ja olukordade head kogeda. Sest sa täna otsustasid teadlikult heale tundele endas keskenduda.
Sina, pead alati esimene olema. Mida iganes sa juurde tahad, kes­kendu praegu küllusele, sellele, mis teeb sulle praegu hea tunde, ja homne muudab end ise, peegel muudab end ise.Vaadatud 812 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi