Tähtsaid otsuseid ei tohiks teha sihitu Kuu ajal

22.09.2020 13:15
Kaire Kenk Jokien
Kommentaarid
0
Foto:

“Sihitu Kuu on teatud ajavahemik igas kuus, mille ajal pole soovitav algatada olulisi tegevusi ega võtta vastu tähtsaid otsuseid. Tulemused ei ole sellised nagu te ootasite ja lootsite, “ hoiatab astroloog Catharina Loit (www.kuu.asia).

Tähtsate ettevõtmiste planeerimise  – näiteks firma asutamise, töökoha vahetamise, abiellumise, lepingute allkirjastamise jms. kooskõlastamine Kuu liikumisega aitab tema sõnul jõuda parima tulemuseni. “Sihitu Kuu ja viimane Kuu aspekt enne märgist väljumist on väga olulised õige ajahetke valikul,” kinnitab ta.
Kuu on sihitu (inglise keeles void of course, soome keeles kurssiton kuu) kui see teatud ajahetkel ei tee aspekte ei teiste planeetide ega Päikese suhtes. Tähtsaste majanduslike otsuste tegemisel tuleks kindlasti arvestada ka Kuu viimase aspektiga enne järgmisesse tähemärki siirdumist. Nii nagu põllumajanduses, tuleks ka rahaasjades arvestada kasvava ja kahaneva Kuuga – kõik lepingud, mis on ­kavandatud rahalist kasu tooma, tuleks sõlmida kasvava kuu ajal, soovitab Catharina.
Sihitu Kuu mõiste tuleneb horaar- ehk tunniastroloogiast, mis tegeleb kindlate ajamomentidega ja analüüsib mistahes tegevuse või sündmuse algust ning võimaldab vastata konkreetsetele küsimustele. Astroloogide keeles tähendab Sihitu Kuu ajavahemikku, mis jääb viimase täpse suure aspekti (opositsioon, trigoon, kvadraat, sekstiil) ja järgmisesse märki sisenemise vahele. Seega on Kuu sel ajal vaba ehk sihitu ning pole seotud ühegi looduse stiihia või energiaga.
Sihitu Kuu aeg võib kesta paarist minutist kuni mitmete tundideni ja vahel harva ka paar päeva. Näiteks tänavu septembris on Sihitu kuu mõjudest vabad järgmised nädalapäevad: 1., 2., 4., 5., 7., 10., 12., 14., 16., 18., 20., 22., 25., 27. ja 29. september.
“Horaarastroloogia on küsimusele vastamine, aga parima võimaliku aja valimine on elektiivne ­astroloogia. Kuu roll on küll mõlemas tähtis. Mina tegelen elektiivse astroloogiaga. Sünnikaardist ei ole ju võimalik välja lugeda, kas inimene on hea ärimees või -naine.
Sihitu Kuu ongi väga suure tähtsusega just elektiivses astroloogias. Elektiivne astroloogia tähendab õige ajahetke valimist oluliste ettevõtmiste algatamiseks. Näiteks firma asutamiseks, abiellumiseks, et firma oleks edukas ja kooselu püsiv.
Meie kaasaegsetest on kõige tuntum elektiivse astroloogia fänn USA president Ronald Reagan, kes kasutas astroloogi nõuandeid isegi oma reiside planeerimisel,” selgitab Catharina.

Ärge tehke midagi ja ärge muretsege
Horaar-astroloogid tõlgendavad Kuu sihitust mitmeti. Populaarseimad arusaamad on näiteks: “Millelgi pole tulemust“ (nothing will result from the matter asked about), aga ka “Mitte millegi pärast pole vaja muretseda” (there is nothing to worry about). 20. sajandil võeti mõiste “sihitu Kuu” kasutusele ka tavaastroloogias ning praegu peetakse sihitu Kuu perioode sõna otseses mõttes viljatuteks. Mitte miski, mis sel ajavahemikul ette võetakse, ei anna loodetud tulemust. “Mitte midagi konkreetset ei sünni, seetõttu tuleks sel perioodil hoiduda kõik­võimalike lepingute sõlmimisest, isegi üürilepingutest,” hoiatab Catharina.
Sihitu Kuu ajal on inimesed hajevil, mõtlematud ja tähelepanematud. Paraku võib “sihitu Kuu “ tekitada peale muu ohtlikke olukordi ka liikluses. Tavaliselt hilinetakse kohtumistele, ei peeta kinni ajagraafikutest ega kokkulepetest, tehakse ebareaalseid plaane, otsuseid või järeldusi. Mitte miski ei leia loogilist lahendust. Seetõttu pole sobiv aeg alustada uusi asju, ükskõik kui paljulubavad need esma­pilgul ka ei paistaks, ennekõike tuleks hoiduda kõikvõimalike allkirjade andmisest. Pigem tuleks teha igapäevaseid rutiinseid toiminguid. Nende perioodide teadmine säästab inimest mõttetust energia raiskamisest.
Õnneks on SIhitu Kuu perioodis ka midagi positiivset. “Kui mõni inimene põhjustab teile probleeme või miskitmoodi häirib teie tegevust, on Sihitu Kuu perioodil häiritud ka tema enda tegevus. Ja kindlasti on Sihitu Kuu periood hea aeg lihtsalt puhkamiseks, ütleb Catharina. “Sihitu Kuu on nagu laev mis ulbib merel ilma kodusadamata,” tsiteerib Catharina araabia astroloogi Ibn Ezrat.
Sihitu Kuu ajavahemikku peaksid silmas pidama kõik tööotsijad. “Ärge otsige või küsige tööd kuuvarjutuse ajal või siis, kui Kuu on sihitu. Esitage töölesoovimise avaldus Kuu loomise ja täiskuu vahelisel perioodil: alustage üks päev pärast Kuu loomist ja lõpetage üks päev enne täiskuud,” kõlab tuntud soovitus. Ehkki Kuu meie sünnihoroskoobis otseselt meie rahaasjade üle ei valitse – see on Veenuse alluvusala –, võib Kuu faase ja läbi sodiaagimärkide liikumist jälgides saada palju paremini teadlikuks, kuidas oma rahaga paremini ümber käia. Oluline on meeles pidada, et me ei alustaks midagi uut ega kirjutaks kuhugi alla sihitu Kuu ajal. Olemasolevaid kokkuleppeid võib sel ajal aga rahulikult üle vaadata.Vaadatud 497 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi