Tervendaja Nadia Brügel õpetab inglikaartidelt saatust lugema

15.12.2018 12:25
Kaire Kenk Jokinen
Kommentaarid
0
Foto:

"Kui ma loen inglikaarte, ei langeta ma inimese eest otsuseid. Annan kõigest informatsiooni edasi ja ei programmeeri inimest üht- või teistmoodi käituma. Õnn on valik. Ära otsi seda väljaspoolt, ole ise oma õnne allikaks," ütleb tervendaja ja selgeltnägija Nadia Brügel, Inglikaartide ja Taro Lugemise Kooli asutaja ja õpetaja.

Inglikaartideni jõudis ta läbi isikliku kogemuse. "2007. aastal elasin Inglismaal. Pealtnäha oli siis minuga kõik korras, kuid ma ise tundsin, et olen jõudnud mingisugusesse sügavasse tupikusse. Tundsin, et olen kaotamas kontrolli oma emotsioonide ja üldse oma elu üle. Olin sügavas masenduses. Mõtlesin pidevalt, et kas see ongi nüüd kogu mu elu. Palusin Loojalt abi ja Universum vastas!" jutustab Nadia.
Täiesti juhuslikult jäi talle kodusel raamaturiiulil näppu üks raamat, mida lugedes hakkas naine mõistma, et leidis väljapääsu. "Selle raamatu pealkiri on "Hinge osade tagasitoomine", autor Sandra Ingerman. Seejärel hakkasin otsima šamaane, kes saaksid mulle raamatus kirjeldatud tseremooniat teha. Kolme kuu pärast sain täiesti müstilisel viisil kokku ühe naisterahvaga, kes oli pärit Inglismaalt, kuid elas siis juba üle 40 aasta USAs. Ta on kümme aastat elanud Põhja-Ameerika indiaanlaste juures, õppinud nende eluviisi ja traditsioone, samuti šamanismi.
Pärast tema tseremooniat sai minust hoopis teistsugune inimene," meenutab tervendaja.
"Tegime mitu aastat temaga koostööd, aitasin korraldada õpitubasid ja osalesin eravastuvõttudes. Ta jagas iidseid teadmisi ja oskusi, mida oli ise pärinud oma õpetajatelt. Need üritused polnud ainult huvitavad ja arendavad, vaid ka sellised, kus ühendusid inimeste hinged. Juhtusid igasugused müstiliselt tunduvad sündmused ja inimeste probleemidele leiti lahendused. See oli elumaagia! See oli oluline ja väga tähtis kogemus mu elus. Loodan, et olen osanud temalt saadud teadmisi ja oskusi oma nõustaja ja tervendaja töös edukalt ära kasutada."

Koges unenäos nägemust inglikaartidest
Ka inglikaartide tõlgendamist ehk lugemist hakkas Nadia harrastama umbes kümme aastat tagasi, veel Inglismaal elades. "See oli kah parasjagu müstiline kogemus – nägin unes, et pean minema ja ostma endale inglikaardid.
Läksingi siis järgmisel hommikul esoteerikapoodi ja leidsin Doreen Virtue kaardid. Neid eelistan praegugi – positivsed, ilusad ja vaimustavad." Ka Doreen Virtue inglitaro kaardid on Nadia sõnul hästi selged ja toetavad, neis pole n-ö tavaliste tarokaaritdele iseloomulikku negatiivset sümboolikat, annavad inspireerivat juhatust. Kasutades neid aastate jooksul mõistsin, et nad aitavad luua side oma hingega ja tunnetada, mis seal tegelikult toimub.
Samas on inglikaardid ja inglitaro hästi selged ja ausad, ka nende abil võib välja lugeda inimest eesootavaid nii õnnelike kui ka väljakutselisi sündmusi," kinnitab Nadia. Inglikaartide pakis on 44 kaarti, inglitaro omas 78.
"Inglitaro kaarte tõlgendan ma veidi teistsuguse süsteemi põhjal, üldiselt on nende kaartidega töötamine inimese jaoks huvitavam – pakub rohkem võimalusi jagada lisainformatsiooni, saab vastused küsimustele seotud vaimse tasendiga. Samas on "tavaliste" inglikaartide lugemine lihtsam ja seda saab igaüks ise kodus praktiseerida”.
Kõik külastajad on imetlusega vaadanud nii Nadia kaardikomplektide kogu – neid on tal üle 30! –, aga ka tema esoteerilise kirjanduse raamatukogu. "Vene keeles on ilmunud väga palju väärtuslikke teoseid, kuid ka Inglismaalt tõin kaasa huvitavaid inglisekeelseid raamatuid."
Inimesele laotud inglikaartide tõlgendamisel kasutab Nadia oma selgeltnägemise ja selgelttajumise võimeid. Seetõttu pole midagi imestada, kui kord tema juures inglikaartide lugemise seansil käinud inimene jälle tagasi tuleb.
Praegu on tema keskuses kõige populaarsem inglikaartide lugemise seansid terveks aastaks.
"Kaardid näitavad ära inimese iga kuu tähtsamaid mõjusid, võimalused ja väljakutsed. Ja siis inimene oskab õigemini suunata oma energiat ja aega, et saada maksimaalselt positiivne tulemus, ja olla teadlik ja valmis ka raskemate momentideks tuleval aastal,” selgitab Nadia.
Inglikaartide lugeja isik on väga oluline seetõttu, et kogu kaartide tõlgendamine käib küsimus-vastus rütmis. Tuleb selgitada ka raskeid situatsioone, anda inimesele sihid kätte. Kaardid annavad ka infot nii inimese füüsilise kui emotsionaalse tervisega seotud küsimustele ning aitavad leida sobiva enesearengu viisi.
Kaartide tõlgendaja peab Nadia sõnul klienti "tunnetama". "Kord oli mind kutsutud üllatusesinejaks ühele tüdrukuteõhtule, kus ladusin kaarte kolmele sarnases vanuses neiule. Kaardid tulid kõigil kolmel üsna ühesugused, aga nende probleemid, mille kallal neiud sisimas maadlesid, olid väga erinevad. Üks neidudes ei suutnud kuidagi otsustada, mida oma suhtega ette võtta. Teine aga muretses, et aastad mööduvad ja võib-olla ta oma unistuste printsi ei kohtagi. Sain siis neiut lohutada, et loen tema kaartidelt, et ta kohtub selle õige noormehega, kui läheb jõulude ajal oma vanematele külla. Neiud ei jõudnud ära imestada- meil olid ju nii ühesugused kaardid," muigab Nadia.

Inglikaardid näitasid ­valgepäist poisikest
Tänu inglikaartide prognoosile saab inimene seada paika prioriteedid ja valida endale kasvõi näiteks tööalaselt uue tegevuse. Vajadusel aitab lugemine vastata oleviku küsimustele ja lahendada keerulisi situatsioone. Inimene saab teada, mis on kõige tähtsam antud hetkel.
"Inglikaartide lugemise ajal saab ta mulle esitada erinevaid küsimusi seotud erinevate valdkondadega. Selline lugemine kestab umbes 1 - 1,5 tundi. Ma olen lubanud seda oma lugemist inimesele lindistada, sest infot koguneb lõpuks tõesti palju. Aga ma olen ise ka palju õnnelikum, kui näen, kuidas lugemine on inimesele hingeliseks toeks mõne keerulise eraelulise otsuse langetamisel, või kui inimene säravate silmadega minu tervendamiskeskusest lahkub uus aasta toob nii palju uut ja põnevat!"
"Kõige rohkem huvitavad inimesi ikka oma suhteprobleemid. "Kas ta ikka armastab mind? Kas jätkata kooselu? Kas ma ikka saan üldse mehele?" Need on ju sellised naisi ajast aega vaevanud mured. Mehed aga muretsevad ennekõike oma töö ja karjääri pärast."
Eetilistel põhjustel ei räägi Nadia lähedaste surmast või näiteks laste saamise ajast. "Kord tegin küll erandi. See juhtus aastaid tagasi, kui elasin veel Inglismaal. Minu juurde tulid vastuvõtule naised, kes olid kaksikud. Ühel oli neli last, teisel mitte ühtegi, ehkki nii tema kui tema abikaasa väga soovisid endale poega või tütart ja olid suures mures. Ma nägin lugemise ajal, et naise ellu tuleb enne rasestumist kaks üllatavat sündmust, ja hetkel pole lapse saamiseks sobiv aeg. Nii juhtuski. Nad kolisid uude maja, ehkki polnud seda üldse plaaninud, ja naine sai ametikõrgendust. Nägin ka kaartide abil üht väikest valgepäist poisikest. Üldiselt kaardid ju lape sugu ei ütle, kuid naise õnnetus ja ahastus läksid mulle nii hinge, et ma ütlesin talle, et ta saab järgmisel aastal poja. Me polnud isegi tuttavad ja ma nägin teda juhuslikult paar aastat hiljem, jalutas mulle vastu, poeg käekõrval. Hiljem sai ta veel ühe lapse!"Õpi ise inglikaarte lugema
Nadia õpetab huvilisi inglikaarte ja ingli tarokaarte lugema individuaalsetel kursustel. "Mul on 30 erinevat inglikaartide ja ingli taro komplekti, iga huviline saab nendega tutvuda ja, aitan valida just talle sobiva inglikaartide paki, ka väljaspool kursust. Õpetan, kuidas hoida oma kaardipaki energia puhtana, kuidas aktiveerida. Kursuse esimesel õpetunnil teeme sama, aga ka loomulikult siis õpetan kaardipanemist.
On olemas palju erinevat kaartide laotamise viisi (üldlugemine, vastused küsimustele, suhted jne) jagan neid hea meelega õpilasega. Saab teha lugemise ühest päevast kuni ühe aastani välja. Kursus koosneb viiest pooleteisetunnist õppetunnist. Kohtume kord nädalas, õpetan kaartide panemise ja tõlgendamise peensusi, kuid põhitöö, mis on kaartide ladumise proovid, tuleb siiski teha inimesel ise kodus nii palju kui võimalik. Kaartide ladumise ja tõlgendamise oskust tuleb eneses pidevalt edasi arendada.
"Sellel kursusel võib osaleda igaüks – see, kes pole kunagi puutunud inglikaarte ja see, kes juba teeb lugemisi iseseisvalt. Kursus on kasulik just nendele inimestele, kes ei oota abi teistelt, vaid soovivad ise tegeleda oma probleemide lahendamisega. Saadud oskustega on võimalik ka teisi aidata. Kursuse jooksul on õpilasel võimalus tunnetada ja otsustada, kui sügavale soovib ta minna inglikaartide panemise ja lugemise oskuse arendamisega.”
Nadia kursusele saab registreerida tema kodulehel www.nadiabrugel.eu

Vaadatud 540 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi